Mažų palūkanų paskola iš žmonių

Nemėgstate permokėti? Pasitikrinkite, kiek galite sutaupyti. Finbee palūkanos mažos, o sąlygos draugiškos. Nes čia skolina tokie pat žmonės, kaip Jūs ar Jūsų draugas.

Turite paskolą kitoje bendrovėje? Perkeldami turimas paskolas į Finbee turite galimybę sumažinti savo paskolų įmokas, apjungti turimas paskolas ir mokėti tik vieną įmoką.

Pasitikrinti nieko nekainuoja. Paraišką pateiksite greitai ir paprastai.

Pateikti paraišką

Iki 25 000 EUR

Galite pasiskolinti nuo 300 iki 25 000 Eur

Iki 7 metų

Paskolą galite gauti nuo 1 iki 7 metų terminui

14 dienų grąžinimo garantija

Paskolą galite grąžinti per 14 dienų be jokių mokesčių ar papildomų sąlygų.

Vos 1 paraiška

Užpildykite tik vieną paraišką. Visa kita padarysime mes.

Nemokamas išankstinis grąžinimas

Paskolą galite grąžinti anksčiau laiko be jokių papildomų mokesčių.

Tik nuo 7%

Metinės palūkanos tik nuo 7%. Kiekvienam klientui pateikiame geriausią asmeninį pasiūlymą.

Kodėl refinansuoti per Finbee?

Džiaugiamės, kad galėjome padėti sumažinti paskolos įmokas jau per 4000 klientų.
Dalinamės mūsų klientų istorijomis.

Kitai kredito bendrovei klientas kiekvieną mėnesį mokėjo po 412 Eur. Refinansuodamas savo 7200 Eur paskolą Finbee ir dar papildomai pasiskolinęs 300 Eur tam pačiam terminui, klientas dabar moka tik 236 Eur/mėn.

Klientė refinansavo savo 6400 Eur paskolą pas mus ir papildomai pasiskolino 3600 Eur. Dabar ji moka tik 256 Eur/mėn. vietoje 385 Eur/mėn. ankstesnėje kredito bendrovėje.

Klientas refinansavo 5 paskolas kurių įmokų suma buvo 209 Eur/mėn. ir papildomai pasiskolino 1300 Eur. Perkelęs paskolas į Finbee ir papildomai pasiskolinęs jis dabar moka 182 Eur/mėn.

Klientė perkelė į Finbee 2 brangias paskolas. Ankstesnėje kredito bendrovėje klientės mokama suma siekė 104 Eur/mėn. Dabar ji moka tik 53 Eur/mėn.

Su Finbee galite sutaupyti galite ir Jūs – nemokamai sužinokite kiek.

Pildyti paraišką

Pavyzdyje pateikiame tikrą Finbee kliento paskolos istoriją. Gerbiame savo klientų privatumą, todėl naudojame asociatyvią iliustraciją. Daugiau informacijos DUK.

Paskola refinansavimui

Turite paėmę paskolą su itin aukštomis palūkanomis? O gal gerai neapgalvoję visų sąlygų, skubėdami ir tiesiog neturėdami kitos išeities pasiskolinote iš banko, kredito unijos ar lizingu įsigijote automobilį? Nebeįstengiate sumokėti įmokų?
„Finbee“ atskuba Jums į pagalbą: mūsų investuotojai pasiruošę padengti Jūsų įsiskolinimus ir užtikrinti kur kas palankesnes paskolos grąžinimo sąlygas.
Taigi, kitaip tariant, jeigu Jus slegia blogos skolos našta, galite ją refinansuoti. Paskolų refinansavimas –paslauga pakeičiant kreditavimo sąlygas, perkeliant turimas paskolas į „Finbee“ bei visapusiškai palengvinant skolos naštą.
Siūlome itin lanksčias refinansavimo paskolos sąlygas: išvengsite neadekvačiai aukštų palūkanų ir nuo šiol įmokas mokėsite patogiai – vienam kreditoriui – „Finbee“.

Paskolų refinansavimas tarpusavio skolinimo platformoje

„Finbee“ – viena iš kelių šiuo metu Lietuvoje veikiančių sutelktinio finansavimo (arba kitaip – tarpusavio skolinimo) platformų. Tai veiklos principas, kai pinigų skolinatės tiesiogiai iš kitų žmonių. Anksčiau šis skolinimo(-si) metodas buvo praktikuojamas tik tarp artimųjų ir draugų, o dabar persikėlė ir į interneto erdvę.
Per mūsų saugią ir pagal visus LR teisės aktus veikiančią paskolų platformą galite ne tik imti naujas paskolas, bet ir padengti kitų bendrovių suteiktas paskolas. Refinansavimo paskola „Finbee“ sutelktinio finansavimo platformoje padeda išbristi iš skolų liūno itin brangiai pasiskolinusiems ir nebežinantiems, kaip pagerinti savo finansinę padėtį.

Refinansavimas ir jo nauda

• Net iki kelerių metų pratęsiamas paskolos grąžinimo terminas.
• Kur kas mažesnės mėnesio įmokos, lyginant su ankstesnės paskolos.
• Mažesnės palūkanos, nei mokėjote iki šiol.
• Jums reikės užpildyti tik 1 paraišką, visais kitais refinansavimo niuansais pasirūpins „Finbee“ ir jos investuotojai.
• Skaidrios sutarties sąlygos be jokių neaiškių punktų ar paslėptų mokesčių.
• Jūsų įsipareigojimus padengs paprasti žmonės – viskas paprasta ir žmoniška.
• Jei per 14 d. apsigalvosite, refinansavimo paskolą galėsite grąžinti be jokių papildomų mokesčių.
• Išankstinis refinansavimo paskolos grąžinimas – visiškai nemokamas!

Kreditų refinansavimas ir paskolų refinansavimas įsiskolinusiems

Nors vadinamųjų greitųjų kreditų rinka stipriai susitraukė, vis dar pasitaiko klientų, niekaip neįstengiančių grąžinti kreditų, todėl viena iš „Finbee“ paslaugų – kreditų refinansavimas.
Jei įsiskolinote itin stipriai, nenuleiskite rankų. Paskolų refinansavimas įsiskolinusiems – viena aktualiausių paslaugų, kai suteikiama papildoma paskola internetu, leisianti atsiskaityti su kreditoriais ir išvengti ilgo ir varginančio skolų išieškojimo proceso. Jei jau sulaukėte žinių iš antstolių, jokiu būdu jų neignoruokite: galite ne tik nepataisomai susigadinti savo asmeninę kredito istoriją, bet ir netekti viso užgyvento turto.
Nedelskite ir susisiekite su „Finbee“: kartu bandysime rasti Jums palankiausią sprendimą!

Tipinis paskolos pavyzdys

Skolinantis 1000 EUR 5 metų terminui, išmokama paskolos suma – 940 EUR, fiksuotoji metinė palūkanų norma 10 proc., vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 4%, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis – 20 EUR, mėnesinis administravimo mokestis – 0.37 % nuo paskolos likučio/mėn., BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17.76 proc., įmokos suma – 23.09 EUR/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385.23 EUR. Paskolos terminas nuo 12 iki 60 mėn., maksimali metinė palūkanų norma – 27 proc., maksimali BVKKMN – 63.97 proc. Konkretus paskolos pasiūlymas kiekvienam klientui pateikiamas individualiai įvertinus jo mokumą, todėl siūlomos sąlygos gali skirtis nuo pateikiamų pavyzdyje.

Bičiuliškos paskolos

Sveikatai

Konsultacijoms, vaistams, tyrimams, plastinės chirurgijos ir odontologijos paslaugoms.

Rūpinkitės ne tik gerove, bet ir savimi

Daugiau

Individualiai veiklai

Jei turite milijono vertą verslo įdėją, tačiau Jūsų individualiai veiklai trūksta apyvartinių ir plėtrai skirtų lėšų – mes išklausysime!

Ir tuo pačiu supažindinsime Jus su finansavimo galimybėmis dirbant pagal individualios veiklos pažymą.

Daugiau

Vestuvėms

Pritrūkote šiek tiek pinigų vestuvių šventei?

Pasiskolinkite iš žmonių geromis sąlygomis be jokių paslėptų mokesčių.

Daugiau

Kitiems poreikiams

Kažką pamiršome? Jūsų poreikiai – unikalūs kaip ir Jūs, tad įvertinę asmeniškai pasiūlysime pasiskolinti pagal Jūsų individualius poreikius.

Kaip gauti bičiulišką paskolą

×
Preliminarios sąlygos
Paskolos suma: 3500€
Paskolos terminas: 30 mėn.
Fiksuotoji metinė palūkanų norma: 10%
Vienkartinis sutarties sudarymo mokestis: 4%
Mėnesinis administravimo mokestis: 0.37%
BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma): 17.76%
Eilinės mėnesio įmokos suma: 20€
Jums pervedama paskolos suma: 3500€
Visa grąžinama paskolos suma: 3900€
Vienkartinis kredito vertinimo mokestis: 20€
Pildyti paraišką

Konkretų paskolos pasiūlymą kiekvienam klientui pateikiame individualiai, įvertinę jo galimybes grąžinti paskolą. Todėl Jums siūlomos sąlygos gali skirtis nuo tų, kurias matote šiame pavyzdyje. Maksimali BVKKMN – 63.97%.

Paskolos suma
3500
Paskolos terminas
30 mėn.
Metinės palūkanos nuo
7%
Mėnesinė įmoka
131,59 €

Su Jumis susisieksime tik vieną kartą, kad galėtume pateikti paslaugų pasiūlymą.

Preliminarios sąlygos
Tipinis paskolos pavyzdys: skolinantis 1000 EUR 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 EUR, fiksuotoji metinė palūkanų norma 10 proc., vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 4%, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 EUR, mėnesinis administravimo mokestis – 0.37 % nuo paskolos likučio/mėn., BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17.76 proc., įmokos suma – 23.09 EUR/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385.23 EUR. Konkretus paskolos pasiūlymas kiekvienam klientui pateikiamas individualiai įvertinus jo mokumą, todėl siūlomos sąlygos gali skirtis nuo pateikiamų pavyzdyje.
 • 1

  Pasirenkate paskolos sąlygas

  Tuomet renkatės norimą paskolos sumą bei terminą ir teikiate paraišką

 • 2

  Patyrusios „Finbee“ „bitutės“ įvertina Jūsų paraišką

  Patvirtinus Jūsų puikiąją paraišką, telefonu su Jumis susisiekia bičiuliški „Finbee“ specialistai ir susitaria dėl paskolos sąlygų – sumos, termino bei palūkanų

 • 3

  Jūs gaunate bičiulišką paskolą!

  Pamirškite greitųjų kreditų „širšes“, „Finbee“ – bičiuliškas būdas skolintis. Todėl mūsų paskolos – pigios, o Jūsų įmokos – mažos.

Gerbiame savo klientų privatumą, todėl atsiliepimo autoriaus vardą pakeitėme ir naudojame asociatyvią iliustraciją. Daugiau informacijos DUK.

Suteiktų paskolų suma

98 290 127€

 • 28346
  Investuotojų
  skaičius
 • 36460
  Jau sėkmingai
  pasiskolino

Tai, kas mums svarbiausia

Laimingi klientai

Mes tikime, jog skolindami atsakingai turėsime laimingus klientus – tiek besiskolinančius, tiek investuojančius.

Skaidrumas ir pasitikėjimas

Laimingi klientai mums leis būti 100% skaidriais. O skaidrumas padės stiprinti klientų pasitikėjimą mumis.

Komanda

Vadovaudamiesi šiomis vertybėmis pritrauksime geriausius kolegas ir talentus. Su geriausia komanda FinBee toliau augs ir stiprės.

Naujienos: mūsų ir apie mus