Mažų palūkanų paskola iš žmonių

Nemėgstate permokėti? Pasitikrinkite, kiek galite sutaupyti. Finbee palūkanos mažos, o sąlygos draugiškos. Nes čia skolina tokie pat žmonės, kaip Jūs ar Jūsų draugas.

Turite paskolą kitoje bendrovėje? Perkeldami turimas paskolas į Finbee turite galimybę sumažinti savo paskolų įmokas, apjungti turimas paskolas ir mokėti tik vieną įmoką.

Pasitikrinti nieko nekainuoja. Paraišką pateiksite greitai ir paprastai.

Pateikti paraišką

Iki 25 000 EUR

Galite pasiskolinti nuo 300 iki 25 000 Eur

Iki 7 metų

Paskolą galite gauti nuo 1 iki 7 metų terminui

14 dienų grąžinimo garantija

Paskolą galite grąžinti per 14 dienų be jokių mokesčių ar papildomų sąlygų.

Nemokamas išankstinis grąžinimas

Paskolą galite grąžinti anksčiau laiko be jokių papildomų mokesčių.

Vos 1 paraiška

Užpildykite tik vieną paraišką. Visa kita padarysime mes.

Tik nuo 7%

Metinės palūkanos tik nuo 7%. Kiekvienam klientui pateikiame geriausią asmeninį pasiūlymą.

Vartojimo paskola – kas tai?

Vartojimo paskola, įprastai suteikiama ilgesniam laikotarpiui, skirta didesnės vertės pirkiniams įsigyti. „CreditInfo Lietuva“ duomenimis, daugiau nei penktadalį visų paskolų sudaro vartojimo paskolos.

Pagrindinis vartojimo paskolų išskirtinumas – lankstumas: Jūs patys galite nuspręsti, kam panaudosite skolintąsias lėšas – planuotiems pirkiniams, kelionėms ar atostogoms, gydymui, o galbūt mokesčiui už mokslus. Kitaip tariant, vartojimo paskola tinka tais pačiais atvejais, kuriais naudotumėte kreditinę kortelę ar kitus finansavimo šaltinius.

Kuo išskirtinė vartojimo paskola internetu mūsų platformoje?

Esame viena iš nedaugelio šiuo metu Lietuvoje veikiančių tarpusavio skolinimo (P2P) platformų. Pas mus Jūs galite skolintis panašiai kaip iš bičiulio ar kolegos, tik tiek, kad visą procesą prižiūri bendrovė „Finbee“.

Kitaip nei bankai ar kredito unijos galime Jums pasiūlyti itin lanksčias skolinimosi sąlygas. Pavyzdžiui, kitos kreditų įstaigos skirtingo tipo paskoloms taiko fiksuotas palūkanas. Mes nuodugniai išstudijuojame kiekvieno kliento paraišką ir pateikiame tik jam asmeniškai skirtą vartojimo paskolos pasiūlymą.

Natūralu, kad nežinomybė kurso baimę, ypač jei dar neteko imti vartojimo paskolos internetu, tačiau „Finbee“ daug investuoja į saugumą ir patikimumą. Sukūrėme sistemą, kad pasiskolinti galėtumėte negaišdami laiko, niekur neišėję iš darbovietės ar namų. Visais atvejais identifikuojame klientų tapatybę.

Vartojimo paskolos skaičiuoklė

„Finbee“ kviečia naudotis specialiai Jūsų patogumui sukurtomis skaičiuoklėmis, tarp jų – ir vartojimo paskolos skaičiuokle. Sužinokite, kokią sumą galėtumėte gauti ir kokia būtų preliminari mėnesio įmoka. Šis virtualus įrankis padės apsispręsti, ar vartojimo paskola Jums tinka. Pasinaudoję mūsų paskolos skaičiuokle sužinosite preliminarias Jums siūlomas paskolos sąlygas. Detalų,  tik Jums skirtą, pasiūlymą gausite užpildę paraiškos formą mūsų puslapyje.

 

Vartojimo paskola: privalumai

 • Patrauklios skolinimosi sąlygos – nedidelės palūkanos, mažos mėnesio įmokos.
 • Lankstus mokėjimų grafikas: paskolą galėsite grąžinti anksčiau numatytojo termino be jokių papildomų mokesčių.
 • Skolinsitės ne iš paskolų bendrovės, bet iš paprastų, tokių pačių kaip ir Jūs, žmonių: esame viena iš nedaugelio tarpusavio skolinimoplatformų, teikiančių paskolas būsto remontui ypač geromis sąlygomis
 • Paprasta ir patogu:: užpildykite tik vieną paraišką, o visa kita padarysime mes.
 • Skaidrios sąlygos: jokių paslėptų mokesčių, neaiškių sutarties punktų ir nežinomybės.
 • Pigiau: daugeliu atvejų nedidelė vartojimo paskola gali būti geresnis pasirinkimas už kredito kortelę, kuria naudojantis reikės mokamos sudėtinės palūkanos.
 • Patrauklus kitų bendrovių paskolų refinansavimas: norintiems pasiskolinti yra galimybė konsoliduoti daugybę skirtingų ankščiau pasiimtų paskolų į vieną didelę paskolą su geresnėmis sąlygomis, mažesnėmis palūkanomis, ilgesniu grąžinimo terminu ir paprastesne mokėjimo sistema.

Ieškote vartojimo paskolos akcijos? Sekite „Finbee“ naujienas ir apie ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!

Tipinis paskolos pavyzdys

Skolinantis 1000 EUR 5 metų terminui, išmokama paskolos suma – 940 EUR, fiksuotoji metinė palūkanų norma 10 proc., vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 4%, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis – 20 EUR, mėnesinis administravimo mokestis – 0.37 % nuo paskolos likučio/mėn., BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17.76 proc., įmokos suma – 23.09 EUR/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385.23 EUR. Paskolos terminas nuo 12 iki 60 mėn., maksimali metinė palūkanų norma – 27 proc., maksimali BVKKMN – 63.97 proc. Konkretus paskolos pasiūlymas kiekvienam klientui pateikiamas individualiai įvertinus jo mokumą, todėl siūlomos sąlygos gali skirtis nuo pateikiamų pavyzdyje.

Bičiuliškos paskolos

Sveikatai

Konsultacijoms, vaistams, tyrimams, plastinės chirurgijos ir odontologijos paslaugoms.

Rūpinkitės ne tik gerove, bet ir savimi

Daugiau

Individualiai veiklai

Jei turite milijono vertą verslo įdėją, tačiau Jūsų individualiai veiklai trūksta apyvartinių ir plėtrai skirtų lėšų – mes išklausysime!

Ir tuo pačiu supažindinsime Jus su finansavimo galimybėmis dirbant pagal individualios veiklos pažymą.

Daugiau

Vestuvėms

Pritrūkote šiek tiek pinigų vestuvių šventei?

Pasiskolinkite iš žmonių geromis sąlygomis be jokių paslėptų mokesčių.

Daugiau

Kitiems poreikiams

Kažką pamiršome? Jūsų poreikiai – unikalūs kaip ir Jūs, tad įvertinę asmeniškai pasiūlysime pasiskolinti pagal Jūsų individualius poreikius.

Kaip gauti bičiulišką vartojimo paskolą?

×
Preliminarios sąlygos
Paskolos suma: 3500€
Paskolos terminas: 30 mėn.
Fiksuotoji metinė palūkanų norma: 10%
Vienkartinis sutarties sudarymo mokestis: 4%
Mėnesinis administravimo mokestis: 0.37%
BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma): 17.76%
Eilinės mėnesio įmokos suma: 20€
Jums pervedama paskolos suma: 3500€
Visa grąžinama paskolos suma: 3900€
Vienkartinis kredito vertinimo mokestis: 20€
Pildyti paraišką

Konkretų paskolos pasiūlymą kiekvienam klientui pateikiame individualiai, įvertinę jo galimybes grąžinti paskolą. Todėl Jums siūlomos sąlygos gali skirtis nuo tų, kurias matote šiame pavyzdyje. Maksimali BVKKMN – 63.97%.

Paskolos suma
3500
Paskolos terminas
30 mėn.
Metinės palūkanos nuo
7%
Mėnesinė įmoka
131,59 €

Su Jumis susisieksime tik vieną kartą, kad galėtume pateikti paslaugų pasiūlymą.

Preliminarios sąlygos
Tipinis paskolos pavyzdys: skolinantis 1000 EUR 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 EUR, fiksuotoji metinė palūkanų norma 10 proc., vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 4%, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 EUR, mėnesinis administravimo mokestis – 0.37 % nuo paskolos likučio/mėn., BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17.76 proc., įmokos suma – 23.09 EUR/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385.23 EUR. Konkretus paskolos pasiūlymas kiekvienam klientui pateikiamas individualiai įvertinus jo mokumą, todėl siūlomos sąlygos gali skirtis nuo pateikiamų pavyzdyje.
 • 1

  Pasirenkate paskolos sąlygas

  Tuomet renkatės norimą paskolos sumą bei terminą ir teikiate paraišką

 • 2

  Patyrusios „Finbee“ „bitutės“ įvertina Jūsų paraišką

  Patvirtinus Jūsų puikiąją paraišką, telefonu su Jumis susisiekia bičiuliški „Finbee“ specialistai ir susitaria dėl paskolos sąlygų – sumos, termino bei palūkanų

 • 3

  Jūs gaunate bičiulišką paskolą!

  Pamirškite greitųjų kreditų „širšes“, „Finbee“ – bičiuliškas būdas skolintis. Todėl mūsų paskolos – pigios, o Jūsų įmokos – mažos.

Gerbiame savo klientų privatumą, todėl atsiliepimo autoriaus vardą pakeitėme ir naudojame asociatyvią iliustraciją. Daugiau informacijos DUK.

Suteiktų paskolų suma

96 811 293€

 • 28018
  Investuotojų
  skaičius
 • 35950
  Jau sėkmingai
  pasiskolino

Tai, kas mums svarbiausia

Laimingi klientai

Mes tikime, jog skolindami atsakingai turėsime laimingus klientus – tiek besiskolinančius, tiek investuojančius.

Skaidrumas ir pasitikėjimas

Laimingi klientai mums leis būti 100% skaidriais. O skaidrumas padės stiprinti klientų pasitikėjimą mumis.

Komanda

Vadovaudamiesi šiomis vertybėmis pritrauksime geriausius kolegas ir talentus. Su geriausia komanda FinBee toliau augs ir stiprės.

Naujienos: mūsų ir apie mus