Rekomendacijų programa

Padėkite uždirbti draugams ir uždirbkite pats!

Už kiekvieną pakviestą draugą, kuris su unikaliu kodu ar unikalia URL nuoroda užsiregistruos „Finbee“ ir investuos bent 10 Eur, gausite po 10 Eur premiją ir po 1% nuo draugo per 60 d. investuotos sumos.

Susipažinkite su programos taisyklėmis

Pakvieskite draugą

Kaip tai veikia?

Premija

 

Jūsų ir jūsų draugų premijos priklauso nuo draugų per 60 dienų po registracijos investuotos sumos „Finbee” platformoje.

Draugų galite kviesti kiek norite. Padėkite uždirbti draugams ir uždirbkite pats!

 

Kodėl naudinga?

Nauda jums

  • 10 Eur atlygis į Jūsų „Finbee” sąskaitą
  • 1% nuo investuotos Jūsų draugo sumos per pirmas 60 d. Jums į sąskaitą.
  • Neribojame draugų, kuriuos galite pakviesti skaičiaus. Kuo daugiau Finbee draugų – tuo daugiau galimybių papildomai užsidirbti

Nauda Jūsų draugui

  • 10 Eur atlygis į „Finbee” sąskaitą investavimo pradžiai.
  • 1% premija nuo investuotos sumos per pirmas 60 dienų nuo registracijos.
  • Proga išmokti investuoti ir uždirbti pasyvias pajamas.

Kada pirmas milijonas?

Vidutinis mūsų investuotojas, šiemet investavęs bent į vieną paskolą, valdo 4.718 Eur portfelį. Vidutiniškai per mėnesį papildomai investavo 317,55 Eur.
Ilgame laikotarpyje išlaikant identiškus pervedimus ir uždirbant 12% metines palūkanas pirmajį milijoną galima uždirbti po 28 metų.
Praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Investavimas susijęs su rizika.

Pasinaudoti skaičiuokle

Koks jūsų tikslas?

Ilgametis „Finbee” investuotojas Danielius Goriunovas, dar žinomas kaip „Debesyla“ sako turintis tikslą – iš investavimo užsidirbti bent 5 tūkst. eurų per metus. Tam, kad tiesiog ramiai, be didelio streso galėtų paimti daugiau mėnesių atostogoms arba uždirbtą grąžą toliau investuoti į tvarius projektus. Pakalbinome Danielių, kaipgi sekasi tokių tikslų siekti.

Ar galėtum papasakoti ką veiki gyvenime? Ar sunkus pasiruošimas kopimui į Juozapinės kalną?

O, radote mano seną „kažkada norėčiau“ sąrašą! Ta proga jį peržiūrėjau ir aš – ar jau investavau tiek, kiek tikėjausi prieš penkerius metus. Atrodo, kad su „Finbee“ ir kitų P2P platformų pagalba pavyko – tikslai pasiekti lengviau nei tikėjausi. Šiaip esu didelis tinginys, „kepu“ web puslapius mažiems Lietuvos verslams, bet mieliau leisčiau dienas skaitydamas knygas.

Kaip ir kada pradėjai kopti į investicijų kalną?

Prieš 15 metų. Nusipirkau žurnalo „Investuok“ prenumeratą ir sukišau savo, tuomet dar mokyklinuko, sutaupytus 400 litų į „Snoro“ produktą. Ką tiksliai pirkau jau nebepamenu, nelabai tada ir galvojau, ne tas amžius buvo, bet kas nutiko su „Snoru”, manau, prisimename kiekvienas. Nudegiau, dešimtmetį paliūdėjau, po to pradėjau domėtis ir vėl. Tuo metu kaip tik pradėjo veikti visokie P2P projektai, bet jau neskubėjau investuoti pinigų, laukiau, domėjausi, kaip sekasi kitiems. Tuomet dar buvo siūlomos kosminės grąžos – po 20% ir daugiau metinių palūkanų, nekalbant apie rizikingesnius pasiūlymus, bet bijojau nudegti.

Skaityti plačiau

Turite klausimų? Pasikalbėkime!

Esu Simas, esu pasiruošęs atsakyti į Jūsų klausimus. Dažniausiai užduodamus klausimus galite rasti čia, o kad būtų lengviau startuoti parengiau Jums trumpą 3 minučių video instrukciją pažingsniui kaip pradėti investuoti.

Jei turite papildomų klausimų, rašykite [email protected], o išsamiam pokalbiui apie jūsų poreikius laiką galite rezervuoti čia.