Bendri klausimai

Tarpusavio skolinimo platforma yra platforma, kur žmonės skolina pinigus vieni kitiems. Dėka šios finansinės paslaugos, paskolų suteikimas tapo inovatyvesnis ir skaidresnis ir paskolų gavėjams, ir paskolų davėjams. Siekiant suvaldyti skolinimo riziką, investuotojai įprastai ją diversifikuoja, t. y. į vieną paskolą paprastai investuoja nuo keliasdešimt iki daugiau nei šimto paskolų davėjų, taip sumažindami galimą nuostolį paskolos gavėjo nemokumo atveju.

P2P skolinimo modelis atsirado 2005 metais Didžiojoje Britanijoje ir šiuo metu yra populiarus visame pasaulyje. Daugiausia internetinių platformų yra sukurta JAV ir Jungtinėje Karalystėje. Pastarosios vyriausybė taip pat investuoja per šalyje veikiančias P2P skolinimo platformas.

Augantis žmogus – verslui arba žmogus – žmogui skolinimo populiarumas rodo, jog investuotojai įvertino galimybę uždirbti daugiau, prisiimant didesnę riziką, bet nepaliekant pelno bankams ar kitoms finansinėms institucijoms.

Finbee – tai tarpusavio skolinimo ir sutelktinio finansavimo platforma, įkurta 2015 metais. FinBee tikslas yra tapti lyderiaujančia tarpusavio skolinimo platforma Lietuvoje.

Visos finansinės operacijos tarp investuotojų ir paskolų gavėjų yra atliekamos per mokėjimų partnerį UAB „Elektroninių pinigų bitė“. Siekiant maksimalaus saugumo, klientų lėšos yra visiškai atskiros nuo įmonės lėšų, saugomos depozitinėje sąskaitoje ir yra laikomos klientų nuosavybe.

UAB „Finansų bitė“ yra įrašyta į Lietuvos banko vartojimo kreditų davėjų ir tarpusavio skolinimo platformų operatorių sąrašą. UAB „Elektroninių pinigų bitė“ turi Lietuvos banko išduotą elektroninių pinigų įstaigos ribotos veiklos licenciją. UAB „Finansų bitė verslui“ yra įrašyta į sutelktinio finansavimo platformų sąrašą. Mūsų veiklą prižiūri Lietuvos bankas.

Finbee yra tarpusavio skolinimosi ir sutelktinio investavimo platforma (P2P), kuri sujungia tuos, kurie nori pasiskolinti, su tais, kurie ieško įvairių investavimo galimybių.

Telefonu: +370 5 2199529
El. paštu: [email protected] arba [email protected]
Darbo laikas:
Pir. – Ketv. nuo 8 iki 20 valandos,
Pen. nuo 8 iki 17 valandos,
Šeš. / Sek. nuo 10 iki 16 valandos,
Verslo klientams:
Pir. – Pen. nuo 9 iki 18 valandos.

Finbee klientų atsiliepimus renkame keliais būdais: iki 2019 m. rugsėjo 6 d. Finbee klientai atsiliepimą apie Finbee paslaugas galėjo palikti naudojantis savo Finbee paskyra. Nuo 2019 m. rugsėjo 6 d. Finbee klientai atsiliepimą apie Finbee paslaugas gali pateikti Platformoje registruotu el. paštu ar telefonu, siekdami užtikrinti, kad atsiliepimas yra tikras ir gautas iš tikro kliento. Pasiliekame teisę skelbti ne visus, o tik atrinktus klientų atsiliepimus. Gerbdami savo klientų privatumą, atsiliepimo autoriaus vardą pakeičiame ir naudojame asociatyvią iliustraciją.

Finbee klientų įvertinimus renkame atlikdami NPS (Net Promoters Score) apklausą. Pateikiame klientų įvertinimo balų vidurkį. Klientų įvertinimą renkame ir atnaujiname kartą per pusę metų.

Verslo paskolos

Telefonu: +370 682 05578
El. paštu: [email protected]
Pir. – Pen. / 9:00 – 18:00

LR juridiniai asmenys – paskolos gavėjai, iki kitų kalendorinių metų balandžio 15 dienos, privalo VMI pateikti tinkamai užpildytą deklaracijos FR0711 formą apie per kalendorinius metus iš fizinių asmenų gautas paskolas, kurių kiekvienos suma yra lygi arba didesnė kaip 600 eurų. Taip pat per kalendorinius metus fiziniams asmenims grąžintas paskolas ar jų dalis, neatsižvelgiant į grąžintos paskolos dalies sumą. Finbee Verslui pateiks šiai deklaracijai užpildyti reikalingus duomenis apie paskolų davėjus.

Invega atnaujino dalinio palūkanų kompensavimo programą, ja gali pasinaudoti įmonės, kurios gavo Avietės lėšų (dauguma paskolų anuitetiniu grąžinimo grafiku iki 36 mėn. trukmės). Dėl dalyvavimo programoje siūlome kreiptis tiesiogiai į Invegą (Ieva Petrauskaitė tel nr. 8 5 210 6391 ar el. paštu [email protected] ). Dokumentų sąrašą galite rasti čia.

UAB “Finansų bitė verslui” veiklą organizuoja vadovaudamasi LR Sutelktinio finansavimo įstatymu. Jei neišgirdome Jūsų pastabų ar nusivylėte mūsų paslauga, norime Jūsų paprašyti kreiptis į mūsų įmonės vadovą tiesiogiai telefonu 8 655 57450 arba el. paštu [email protected].

Kaip teikti nusiskundimą Lietuvos bankui, galite sužinoti čia.
Kaip teikti nusiskundimą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, galite sužinoti čia.

Paskolos mokesčiai priklausomai nuo Paskolos rizikos lygio yra:
Fiksuotos palūkanos nuo 0,59% per mėnesį
Vienkartinis sutarties administravimo mokestis tarp 0,7% ir 4,20% nuo Paskolos sumos, tačiau ne mažiau kaip 150 Eur.
Mėnesinis administravimo mokestis nuo 0,12% iki 0,41% per mėnesį

Vienkartinis skolos administravimo mokestis (taikomas kaskart vėluojant) – 25 Eur.

Pažymų auditui parengimas – 50 Eur
Pažymos parengimas „Pažyma dėl papildomų įsipareigojimų prisiėmimo” – 50 Eur
Pažymos parengimas „Sutikimas parduoti įkeistą turtą” – 50 Eur
Sutikimo parengimas „Sutikimas dėl hipotekos pabaigos (išregistravimo)” – 100 Eur
Sutikimo parengimas „Sutikimas antriniam įkeitimui“ – 100 Eur

Svarbu paminėti, kad iki 50% sumokėtų palūkanų galima susigražinti pasinaudojant finansavimu investicijoms. Daugiau informacijos rasite čia.