Prisidedame prie paramos Ukrainai

Esame sukrėsti įvykių Ukrainoje ir pabrėžiame, kad „Finbee“ griežtai pasisako prieš jokiais būdais nepateisinamą Rusijos agresiją.

Mes, visa „Finbee“ komanda, palaikome Ukrainą ir prisidedame prie humanitarinės pagalbos nuo karo Ukrainoje bėgantiems žmonėms. Jau šiandien skyrėme 7000 eurų paramą.

Slava Ukraini!

Finbee prisideda prie paramos Ukrainai

Kviečiame prisidėti ir jus!

Paremkime Ukrainos karius pinigais ar reikalingais daiktais, prisidėkime prie organizacijų, kurios gelbsti pabėgėliams:

Aukok.lt

arba trumpuoju numeriu 1485 auka – 5 Eur

Lietuvos Caritas, Lietuvos Raudonasis Kryžius, „Maltiečiai“, „Maisto bankas“ ir Gelbėkite vaikus“ renka lėšas nuo karo Ukrainoje bėgantiems žmonėms. Jūsų aukos bus skiriamos humanitarinei pagalbai, pirmai psichosocialinei pagalbai ir pirmajai pagalbai teikti.

Stipruskartu.lt

Jeigu norite padėti į Lietuvą atvykstantiems karo pabėgėliams – turite laisvą namą, butą ar kambarį, pildykite anketą ir suteikite laikinus namus nuo karo siaubo bėgantiems ukrainiečiams.

Lietuvos Caritas

Jeigu norite prisidėti prie Caritas savanorių komandos – teikti tiesioginę ir netiesioginę pagalbą ukrainiečiams: registruojant žmones, rūšiuojant ir dalinant humanitarinius paketus, organizuojant užimtumo veiklas ar skirti lėšų Ukrainoje nuo karo nukentėjusiems žmonėms.

Blue / Yellow for Ukraine

Jei norite paremti Ukrainos ginkluotąsias pajėgas bei nuo karo nukentėjusius civilius.

Kartu mes stipresni!

Taip pat gali būti įdomu