Dar geresnės finansavimo sąlygos mūsų šalies verslui

Suvienijome jėgas su Europos investicijų fondu ir suteiksime 19 mln. Eur vertės naujų paskolų mažoms ir vidutinėms įmonėms – apyvartinėms lėšoms, investicijoms į plėtrą ar įrangos atnaujinimui. Finansavimas daugiausia bus teikiamas smulkioms įmonėms, susiduriančioms su sunkumais gauti kreditą.

Paskola nuo 1000 iki 50 000 Eur gali pasinaudoti:

 • Įmonės, kuriose dirba mažiau nei 10 darbuotojų
 • Įmonės, kurių metinė apyvarta neviršija 2 mln. EUR

Kviečiame nedelsti! Pasitikrinkite savo verslo finansavimo galimybes – tai nieko nekainuoja. Užpildykite paprastą paraišką.

Pateikti paraišką

Nuo 1000 iki 50 000 Eur

Apyvartinėms lėšoms, investicijoms į plėtrą, įrangos atnaujinimą.

Palūkanos tik nuo 0,45% mėn.

Kiekvieną klientą vertiname individualiai ir pateikiame taupiausią finansavimo sprendimą. Iš anksto grąžinti – nieko nekainuoja!

Iki 3 metų

Paskolą galite gauti nuo 3 mėn. iki 3 metų terminui.

Invega kompensacija

Galimybė susigrąžinti iki 40% palūkanų normos

ES remiama paskola smulkiam verslui

 

Labai mažos įmonės, kuriose dirba mažiau nei 10 darbuotojų ir kurių metinės pajamos neviršija 2 mln. eurų, galės skolintis iki 50 000 eurų. Paskolos bus teikiamos ir investicijoms, ir apyvartinėms lėšoms. Tokių įmonių nebus prašoma įkeisti turto kaip užstato. Be to, mažos ir vidutinės įmonės, siekiančios sumažinti išmetamo CO2 kiekį, pavyzdžiui, investuodamos į atsinaujinančią energiją, elektromobilius ar tvarumą, galės pasiskolinti iki 1 mln. Eurų.

Paskola skirta apyvartinėms lėšoms: žaliavoms, naujų prekių įsigijimui, darbuotojų atlyginimams ar investicijoms: naujai įrangai, transporto priemonėms įsigyti.

ES remiama paskola:

 • Nuo 1000 iki 50 000 Eur;
 • Laikotarpiui nuo 3 mėn. iki  3 metų;
 • Paskola teikiama be jokio užstato, dažnu atveju tik su daliniu laidavimu;
 • Paskolai taikoma sumažinta palūkanų norma.
 • Mažos ir vidutinės įmonės, siekiančios sumažinti išmetamo CO2 kiekį, pavyzdžiui, investuodamos į atsinaujinančią energiją, elektromobilius ar tvarumą, galės pasiskolinti iki 1 mln. Eurų.

ES remiama paskola gali pasinaudoti, įmonės:

 • Registruotos  ir vykdo veiklą Lietuvoje, Latvijoje arba Lenkijoje.
 • Darbuotojų skaičius – iki 10-ies asmenų.
 • Metinė apyvarta arba balanse nurodyto turto vertė neviršija 2 mln. Eur.
 • Įmonė neveikia draudžiamoje veiklos srityje.
 • Įmonei nėra iškelta bankroto byla.

Įmonės, norinčios gauti finansavimą, gali užpildyti paprastą paraišką čia: Registruotis ir pateikti paraišką 

Apie EIF

Europos investicijų fondas (EIF) yra Europos investicijų banko grupės dalis. Jos pagrindinė misija – remti labai mažas, mažas ir vidutines Europos įmones, padedant joms gauti finansavimą. EIF kuria ir plėtoja rizikos ir augimo kapitalą, garantijas ir mikrofinansavimo priemones, skirtas konkrečiai šiam rinkos segmentui. Atlikdamas šį vaidmenį, EIF skatina siekti ES tikslų remti inovacijas, mokslinius tyrimus ir plėtrą, verslumą, augimą ir užimtumą.

Apie „InvestEU“ programą

Programa „InvestEU“ suteikia Europos Sąjungos (ES) narėms ilgalaikį finansavimą panaudojant reikšmingas privataus kapitalo ir viešojo sektoriaus lėšas siekiant tvaraus atsigavimo. Tai taip pat padeda sutelkti privačias investicijas į ES politikos prioritetus, pvz., Europos žaliąjį kursą ir skaitmeninimą. Programą „InvestEU“ sudaro trys komponentai: „InvestEU Fund“, „InvestEU Advisory Hub“ ir „InvestEU“. „InvestEU“ fondas įgyvendinamas per finansinius partnerius, kurie investuos į projektus naudodami ES biudžeto garantiją – 26,2 mlrd. Visa biudžeto garantija parems įgyvendinančių partnerių investicinius projektus, padidins jų rizikos prisiėmimą ir taip sutelks mažiausiai 372 mlrd. eurų papildomų investicijų.

Europos investicijų fondas ir „Finbee Verslui“ sutarė dėl garantijos SVV įmonių 19 mln. eurų paskoloms

„Galimybė gauti kreditą šiandien vis dar išlieka didelė problema. Šios naujosios sutarties dėka „Finbee Verslui“ galės toliau remti ekologišką ir tvarią ekonomiką, leisdama verslui įsisavinti aplinką tausojančias, ekologiškas ir įtraukias investicijas Lietuvoje,“ – komentuoja EIF generalinė direktorė Marjut Falkstedt pridėdama, kad „Finbee Verslui“ turi daug patirties, remdama labai mažas įmones.

Skaityti plačiau

Finbee Verslui specialistai parinks taupiausią sprendimą Jūsų verslui. Pasitikrinti, kiek galite pasiskolinti nieko nekainuoja.

 

Gauti pasiūlymą

Kaip gauti bičiulišką finansavimą verslui?

×
Informacija
Neturėdami Jūsų sutikimo tiesioginei rinkodarai, su Jumis susisieksime tik vieną kartą, kad galėtume Jums pateikti paslaugų pasiulymą ir/ar pasiteirauti dėl paslaugų kokybės. Paspausdami „Pildyti paraišką" patvirtinate, kad nurodyti duomenys yra teisingi.
Paskolos suma
3500
0,59% mėn.
Palūkanos nuo
info
 • 1

  Užpildykite paraišką

  Pasirenkate norimą finansavimo sumą ir įvedate savo įmonės rekvizitus

 • 2

  Gavę Jūsų paraišką, su Jumis susisieksime

  Paprašysime keleto dokumentų detalesniam Jūsų įmonės (verslo) vertinimui

 • 3

  Jūsų paraišką įvertins Finbee ekspertai

  Nieko nelaukdami mūsų specialistai įvertins Jūsų finansavimo galimybes.

Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus ir padėsime užpildyti paraišką. Susisiekite: el. paštu: [email protected]; tel. +370 (5) 219 9529

Naujienos

Apie mus rašo