Prieš pradedant

Skolinimosi internetu platforma, kur žmonės skolina pinigus vieni kitiems. Dėka šios finansinės paslaugos, paskolų suteikimas tapo inovatyviu, skaidresniu ir paskolų gavėjams ir paskolų davėjams. Paskolų gavėjams taikomos metinės palūkanų normos, dažniausiai, nustatomos investuotojų, kurie tarpusavyje varžosi, siūlydami kuo mažesnes palūkanas. Kad būtų suvaldyta skolinimo rizika, ji yra diversifikuojama – į vieną paskolą paprastai investuoja keletas paskolų davėjų, taip sumažindami galimą nuostolį paskolos gavėjo nemokumo atveju.

P2P skolinimo modelis atsirado prieš beveik 10 metų Didžiojoje Britanijoje ir šiuo metu yra populiarus visame pasaulyje. Daugiausia internetinių platformų yra sukurta Amerikoje, Kinijoje, Anglijoje. Pastarosios vyriausybė taip pat investuoja per šalyje veikiančias P2P skolinimo platformas.

Augantis žmogus – verslui arba žmogus-žmogui skolinimo populiarumas rodo, jog investuotojai įvertino galimybę uždirbti daugiau, prisiimant didesnę riziką, bet nepaliekant pelno bankams ar kitoms finansinėms institucijoms.

FinBee tai skolinimosi internetu platforma, įkurta 2015 metais. FinBee tikslas yra tapti lyderiaujančia tarpusavio skolinimo bendrove Lietuvoje, siekti sparčios plėtros užsienio rinkose.

FinBee tarpusavio skolinimo platforma yra sukurta remiantis Madiston tarpusavio skolinimo programine įranga. Šis techninis sprendimas leidžia FinBee teikti rinkai patikrintas ir profesionalias P2P skolinimo paslaugas.

Visos finansinės operacijos tarp investuotojų ir paskolų gavėjų yra atliekamos per Citadele banke esančia depozitinę sąskaitą. Depozitinėje sąskaitoje esančios investuotojų lėšos yra investuotojų nuosavybė, be to depozitinėje sąskaitoje esančioms lėšoms galioja indėlių draudimas.

UAB „Finansų Bitė“ yra įrašyta į Lietuvos banko vartojimo kreditų davėjų ir tarpusavio skolinimo platformų operatorių sąrašą, įtraukta į Asmens duomenų valdytojų valstybės registrą.

FinBee yra tarpusavio skolinimosi ir investavimo platforma (P2P), kuri sujungia tuos, kurie nori pasiskolinti, su tais, kurie ieško įvairių investavimo galimybių.

Spauskite čia ir užpildykite registracijos formą, kurioje turite nurodyti asmeninę informaciją apie save.

Norėdami pasipildyti FinBee paskyrą perveskite norimą sumą pagal žemiau pateiktus mokėjimo rekvizitus.

Mokėjimo informacija
Gavėjas: UAB „Elektroninių pinigų bitė“
SWIFT kodas: MDBA LT 22
Bankas:  UAB „Medicinos bankas”
Sąskaitos numeris: LT027230000000469072

Nepamirškite mokėjimo paskirtyje nurodyti savo FinBee paskyros vartotojo vardo.

Pavedimą privalote atlikti iš asmeninės banko sąskaitos.

Atlikus pirmą pavedimą, Jūsų banko sąskaita bus susieta su FinBee paskyra. Tai reiškia, jog pavedimai bus priimami ir lėšos grąžinamos į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo gautas pirmas pavedimas.

Pinigų įskaitymo ir išmokėjimo mokesčiai depozitinėje sąskaitoje netaikomi.

Prašome atkreipti dėmesį, kad lėšų įskaitymai ir išmokėjimai FinBee gali užtrukti iki 1 darbo dienos.

Įmonė gali investuoti FinBee tik tuo atveju jeigu yra įrašyta į vartojimo kreditų davėjų sąrašą. Susisiekite su mumis ir FinBee padės Jums sutvarkyti visus reikalingus dokumentus, kad įmonė būtų įrašyta į vartojimo kreditų davėjų sąrašą.

Investavimas pasinaudojant tarpusavio skolinimo platformomis, taip pat kaip ir investavimas į kitus finansinius instrumentus, yra susijęs su rizikos prisiėmimu. Dėl to, prieš pradėdami investuoti  į neapsaugotas vartojimo paskolas, turite tinkamai įvertinti savo, savo šeimos ar savo verslo finansinę padėtį ir su investavimu susijusią riziką.

Paskolos, į kurias investuojate per FinBee platformą, nėra apdraustos indėlių draudimu ar užtikrintos nekilnojamo turto įkeitimu, taip pat nėra garantuojama, kad klientas, kuriam paskolinote pinigų, tinkamai vykdys savo finansinius įsipareigojimus.

Investavimo rizikos laipsnį, paskolas, į kurias investuoti, ir kitus kriterijus pasirenka pats investuotojas, todėl FinBee neprisiima atsakomybės už investuotojų patirtus nuostolius.

FinBee nėra jokių paslėptų mokesčių. Norime, kad tiksliai žinotumėte, kada ir kokios paslaugos yra apmokestintos. FinBee taiko 1% dydžio mokestį nuo Jūsų antrinėje paskolų rinkoje parduodamos paskolos sumos.

Kai paskolų gavėjai vėluoja mokėti arba nustoja mokėti paskolą apskritai, FinBee taiko geriausią bankinio sektoriaus praktiką, kad skolininkai įgyvendintų savo įsipareigojimus. Jokie papildomi mokesčiai už skolų išieškojimą investuotojams nėra taikomi. Visi pinigai, kuriuos pavyksta susigrąžinti iš skolininko, yra pervedami investuotojams.

Jums nereikia turėti didelio portfelio, kad galėtumėte pradėti investuoti FinBee. Minimali investavimo suma – 5 Eur. Į kiekvieną paskolą galite investuoti mažomis dalimis. Tai reiškia, kad Jums nebūtina vienam finansuoti visą paskolą. Rekomenduojame į kiekvieną paskolą investuoti po nedidelę sumą. Tokiu būdu vienam paskolos gavėjui nevykdant savo finansinių įsipareigojimų, Jūs patirsite mažesnę žalą savo paskolų portfeliui. Siūlome pradėti skolinti nedideles sumas pinigų, kad suprastumėte ir įvertintumėte FinBee veikimo principus ir investavimo riziką, ir tik po to pradėti skolinti reikšmingas sumas.

Telefonu: +370 5 2199529
El. paštu: [email protected]

Telefonu: 8 698 32050
El. paštu: [email protected]
Atvykti pas mus adresu: Šv. Ignoto g. 5, Vilnius

Visos UAB „Elektroninių pinigų bitė“ priklausančioje depozitinėje sąskaitoje, atidarytoje UAB „Medicinos bankas“, esančios lėšos yra investuotojų asmeninė nuosavybė. FinBee bankroto atveju, visos depozitinėje sąskaitoje esančios lėšos būtų grąžintos investuotojams. UAB „Elektroninių pinigų bitė“ priklausanti depozitinė sąskaita yra visiškai atskirta nuo UAB „Finansų bitė“ sąskaitų. Į šią sąskaitą paskolos gavėjai taip pat moka paskolos įmokas, taigi bankroto atveju visos paskolos gavėjų pervestos įmokos būtų pervedamos investuotojams pagal įmokų grafiką.

Remiantis Lietuvos bankui pateiktu ir suderintu Veiklos tęstinumo planu, bankroto atveju galiojančių paskolos sutarčių administravimą perims kita įmonė, su kuria yra pasirašyta sutartis. Veiklos tęstinumo planas yra skirtas maksimaliai apsaugoti investuotojų interesus bankroto atveju.

Grąžinkite paskolą per 14 dienų be jokių mokesčių ar papildomų sąlygų!

Kiekvienas paskolos gavėjas, nenurodydamas priežasties, turi teisę atsisakyti paskolos Sutarties per 14 kalendorinių dienų nuo sutarties sudarymo dienos.

Grąžinimo tvarka:

– per 14 dienų, nuo sutarties sudarymo dienos informuokite mus elektroniniu paštu ([email protected]) ar registruotu laišku (adresu Šv. Ignoto g. 5, Vilnius, Lietuva LT-01144) apie Paskolos Sutarties atsisakymą.
– perveskite pasiskolintą sumą į nurodytą FinBee sąskaitą.

Susiję su skolinimusi

Sprendimą dėl paskolos suteikimo priimame per 1 dieną, o paskolą Jums išmokame ne vėliau kaip po 2-3 darbo dienų.

Taip, visą paskolą ar jos dalį galima grąžinti iš anksto kiekvieno mėnesio pabaigoje. Kai anksčiau laiko grąžinama paskolos suma viršija 2320 eurų per bet kurį dvylikos mėnesių laikotarpį, turėsite sumokėti kompesaciją. Kompensacijos dydis priklauso nuo likusio paskolos termino. Jeigu laikotarpis nuo vartojimo kredito grąžinimo anksčiau nustatyto termino datos iki sutartos vartojimo kredito sutarties pabaigos datos yra ilgesnis kaip vieni metai, kompensacijos dydis yra 1%. Kitais atvejais kompensacija negali viršyti 0.5% anksčiau nustatyto termino grąžinamos vartojimo kredito dalies. Išankstinio grąžinimo atveju gali būti pritaikyti ir kiti mūsų svetainėje nurodyti mokesčiai.

Prašome nedelsiant su mumis susisiekti jei manote, kad negalėsite laiku sumokėti įmokos ar grąžinti paskolos. Jei pradelsite įmoką ar paskolos grąžinimą mes patys ar per paskolų ieškojimo bendrovę su Jumis susisieksime išsiaiškinti priežastis, bei imsimės priemonių pasidengti pradelstą mokėjimą. Jei įmoka ar paskola pradelsiama daugiau nei 3 dienas, Jums bus pritaikytas nemokos administravimo mokestis, bei kitos su nemokos administravimu
susijusios išlaidos (bylinėjimosi ir kt.). Jei pradelsite mokėti daugiau įmokų, Jūsų paskolos sutartis bus vienašališkai nutraukta. Mes patys ar per tarpininką imsimės veiksmų išieškoti sumas, mokėtinas pagal kredito sutartį.

Susiję su skolinimusi (verslui)

Priemonė „Avietė“ sudarys sąlygas smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams lengviau pasiskolinti per sutelktinio finansavimo platformas, o finansuojamai verslo paskolai galės būti skirta iki 10 000 eurų valstybės lėšų. Maksimali valstybės lėšomis finansuojama suma negalės viršyti 40 proc. paskolos sumos. Paskola galės būti teikiama iki 3 metų laikotarpiui ir skirta tiek investicijoms, tiek apyvartiniam kapitalui finansuoti, išskyrus finansinių įsipareigojimų refinansavimą, finansinės veiklos ar gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto finansavimą.

Sutelktinėms paskoloms „Avietė“ finansuoti Ūkio ministerija skyrė 4,615 mln. eurų valstybės lėšų, kurias sudaro 2007–2013 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansavimo laikotarpiu sėkmingai panaudotos ir per įgyvendintas priemones grįžusios ir (ar) grįšiančios lėšos.

Daugiau skaitykite čia: http://invega.lt/lt/startuoja-pirmoji-valstybes-remiama-sutelktinio-finansavimo-priemone-aviete/

Kaip pasinaudoti palūkanų kompensavimu verslui?

– į paskolą turi būti investuota “Avietės” lėšų;

– kompensacijos dydis iki 95 proc. Palūkanų norma, nuo kurios skaičiuojama maksimali dalinės palūkanų kompensacijos suma, yra finansavimo sutartyje nustatyta metinių palūkanų norma, taikoma finansavimo sutarties pasirašymo dieną. Jei ši palūkanų norma yra didesnė kaip 7 procentai metinių palūkanų, dalinė palūkanų kompensacija apskaičiuojama imant 7 procentų metinių palūkanų normą.

Daugiau informacijos: http://invega.lt/lt/palukanu-kompensavimas/salygos/

Ieva Petrauskaitė tel nr. 8 5 210 6391, el. paštas [email protected]

Per FinBeeVerslui platformą pasiskolinti gali:

  • Šios įmonių rūšys: AB, UAB, MB, individualią veiklą vykdantys asmenys
  • Įmonės veikiančios ilgiau nei 1 kalendorinius metus
  • Pelningos įmonės

Mokesčių dydis nustatomas kiekvienam skolininkui individualiai, atsižvelgiant į kredito riziką, paskolos sumą, grąžinimo terminą, paskolos užtikrinimo priemones.

Daugiau apie mokesčio mokėjimą ir apskaičiavimą čia.

Sprendimą dėl paskolos suteikimo priimame per 1 dieną. Jei finansavimo pasiūlymas Jums patiks, investuotojams pasiūlysime investuoti į Jūsų įmonės paskolą. Paskolos lėšas Jums pervesime tą pačią ar sekančią darbo dieną, po investuotojų paskolos sufinansavimo.

Taip, visą paskolą ar jos dalį galima grąžinti iš anksto. Jokie išankstinio grąžinimo mokesčiai nėra taikomi.

Taip, visą paskolą ar jos dalį galima grąžinti iš anksto. Jokie išankstinio grąžinimo mokesčiai nėra taikomi.

  1. Užpildykite prašymą paskolai gauti (nuo 1 iki 2 minučių) „Prašymas paskolai„.
  2. Gaukite pasiūlymą dėl paskolos.
  3. Pasirašę susitarimą išmokėsime Jums lėšas
  1. Skolinantis per mūsų platformą galėsite tai padaryti pigiau, paprasčiau ir greičiau. Visas su paskola susijusias operacijas galėsite tvarkyti elektroniniu būdu. Užpildę paraišką, paskolą galite gauti ir tą pačią darbo dieną, o mūsų lengvai pasiekiama specialistų komanda visada pasiruošusi padėti.