Mažų palūkanų paskola iš žmonių

Nemėgstate permokėti? Pasitikrinkite, kiek galite sutaupyti. Finbee palūkanos mažos, o sąlygos draugiškos. Nes čia skolina tokie pat žmonės, kaip Jūs ar Jūsų draugas.

Turite paskolą kitoje bendrovėje? Perkeldami turimas paskolas į Finbee turite galimybę sumažinti savo paskolų įmokas, apjungti turimas paskolas ir mokėti tik vieną įmoką.

Pasitikrinti nieko nekainuoja. Paraišką pateiksite greitai ir paprastai.

Pateikti paraišką

Iki 25 000 EUR

Galite pasiskolinti nuo 300 iki 25 000 Eur

Iki 7 metų

Paskolą galite gauti nuo 1 iki 7 metų terminui

14 dienų grąžinimo garantija

Paskolą galite grąžinti per 14 dienų be jokių mokesčių ar papildomų sąlygų.

Nemokamas išankstinis grąžinimas

Paskolą galite grąžinti anksčiau laiko be jokių papildomų mokesčių.

Vos 1 paraiška

Užpildykite tik vieną paraišką. Visa kita padarysime mes.

Nereikia pradinio įnašo

Paprastas būdas finansuoti būsto remontą.

Tik nuo 7%

Metinės palūkanos tik nuo 7%. Kiekvienam klientui pateikiame geriausią asmeninį pasiūlymą.

Paskola būsto remontui

Planuojate atnaujinti būstą, bet niekaip nepavyksta tam sutaupyti? O gal pabodo gyventi „ant dėžių“, kai kadaise pradėto remonto stingant lėšų nesiseka užbaigti?

Skaičiuojama, kad vidutinė ~50 kv. m dydžio buto remonto kaina – apie 14 tūkst. eurų. Šią sumą gali tekti taupyti metų metus, kiekvieną mėnesį sutaupant net ir santykinai nemažą sumą. O gal galvojate apie smulkius namų atnaujinimus? Paprasčiausias būdas atnaujinti savo namus – „Finbee“ paskola būsto remontui. Gyvenkite gražiau ir maloniau!

Paskola remontui: kada ją pasirinkti?

• Jei planuojate nedidelį kosmetinį būsto remontą.
• Jei renovuosite būstą.
• Jei ketinate įsigyti naujus baldus.
• Jei planuojate atnaujinti visą buitinę techniką, garso ar vaizdo aparatūrą ir kt.

„Finbee“ suteikia Jums galimybę įgyvendinti savo planus ir sumanymus ir jau dabar gyventi būste lyg iš žurnalo viršelio, mokant nedideles mėnesio įmokas ir visiškai savęs nevaržant. Patys galėsite pasirinkti paskolos būsto remontui grąžinimo laikotarpį.

O jei prieš metus ar kelerius būsto remontui skolinotės iš kitos bendrovės, kviečiame pasitarti dėl šios paskolos refinansavimo: tikėtina, kad pasiūlysime Jums geresnes sąlygas. Namų remonto paskolos refinansavimas – turimos paskolos kitoje bendrovėje perkėlimas į „Finbee“. Refinansavimo tikslas – sumažinti paskolos palūkanas arba gauti papildomą paskolą. Pasitikrinkite „Finbee“ ir mokėkite mažesnes mėnesio įmokas.

Skolos bijoti nereikėtų, jeigu išleidžiami pinigai padidina jau Jūsų turimo turto vertę. Investicijos į gyvenamojo būsto remontą ar renovaciją pakliūna į šią kategoriją.

Paskola būsto remontui: privalumai

• Patrauklios skolinimosi sąlygos – nedidelės palūkanos, mažos mėnesio įmokos, aiškios paskolos sąlygos, jokių paslėptų mokesčių
• Lankstus mokėjimų grafikas: paskolą galėsite grąžinti anksčiau numatytojo termino be jokių papildomų mokesčių.
• Skolinsitės ne iš paskolų bendrovės, bet iš paprastų, tokių pačių kaip ir Jūs, žmonių:esame viena iš nedaugelio tarpusavio skolinimo platformų, teikiančių paskolas būsto remontui ypač geromis sąlygomis
• Paprasta ir patogu: užpildykite tik vieną paraišką, o visa kita padarysime mes.
• Skaidrios sąlygos: jokių paslėptų mokesčių, neaiškių sutarties punktų ir nežinomybės.
• Patrauklus kitų bendrovių paskolų refinansavimas: norintiems pasiskolinti yra galimybė konsoliduoti daugybę skirtingų ankščiau pasiimtų paskolų į vieną paskolą su geresnėmis sąlygomis, mažesnėmis palūkanomis, ilgesniu grąžinimo terminu ir paprastesne mokėjimo sistema.

Su „Finbee“ dar vienu žingsneliu priartėsite prie savo svajonių būsto!

Pigi paskola būsto remontui

„Finbee“, vienijanti keliolika tūkstančių investuotojų, šiuo metu gali pasiūlyti vienas pigiausių rinkoje paskolų būsto remontui.
Siūlome pasinaudoti mūsų paskolų skaičiuokle, tačiau turėkite omenyje, kad jos – orientacinės. Kiekvienu atveju pateikiame individualų pasiūlymą, kad Jūs pasiskolintumėte dar pigiau.
Profesionalūs „Finbee“ darbuotojai visuomet pakonsultuos ir atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius su paskola būsto remontui.
„Finbee“ – nuo naujos sofos ar viryklės iki remonto ir renovacijos: ištikimiausi bičiuliai pasiruošę padėti Jums gyventi gražiau.

Tipinis paskolos pavyzdys

Skolinantis 1000 EUR 5 metų terminui, išmokama paskolos suma – 940 EUR, fiksuotoji metinė palūkanų norma 10 proc., vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 4%, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis – 20 EUR, mėnesinis administravimo mokestis – 0.37 % nuo paskolos likučio/mėn., BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17.76 proc., įmokos suma – 23.09 EUR/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385.23 EUR. Paskolos terminas nuo 12 iki 60 mėn., maksimali metinė palūkanų norma – 27 proc., maksimali BVKKMN – 63.97 proc. Konkretus paskolos pasiūlymas kiekvienam klientui pateikiamas individualiai įvertinus jo mokumą, todėl siūlomos sąlygos gali skirtis nuo pateikiamų pavyzdyje.

Bičiuliškos paskolos

Sveikatai

Konsultacijoms, vaistams, tyrimams, plastinės chirurgijos ir odontologijos paslaugoms.

Rūpinkitės ne tik gerove, bet ir savimi

Daugiau

Individualiai veiklai

Jei turite milijono vertą verslo įdėją, tačiau Jūsų individualiai veiklai trūksta apyvartinių ir plėtrai skirtų lėšų – mes išklausysime!

Ir tuo pačiu supažindinsime Jus su finansavimo galimybėmis dirbant pagal individualios veiklos pažymą.

Daugiau

Vestuvėms

Pritrūkote šiek tiek pinigų vestuvių šventei?

Pasiskolinkite iš žmonių geromis sąlygomis be jokių paslėptų mokesčių.

Daugiau

Kitiems poreikiams

Kažką pamiršome? Jūsų poreikiai – unikalūs kaip ir Jūs, tad įvertinę asmeniškai pasiūlysime pasiskolinti pagal Jūsų individualius poreikius.

Kaip gauti bičiulišką paskolą

×
Preliminarios sąlygos
Paskolos suma: 3500€
Paskolos terminas: 30 mėn.
Fiksuotoji metinė palūkanų norma: 10%
Vienkartinis sutarties sudarymo mokestis: 4%
Mėnesinis administravimo mokestis: 0.37%
BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma): 17.76%
Eilinės mėnesio įmokos suma: 20€
Jums pervedama paskolos suma: 3500€
Visa grąžinama paskolos suma: 3900€
Vienkartinis kredito vertinimo mokestis: 20€
Pildyti paraišką

Konkretų paskolos pasiūlymą kiekvienam klientui pateikiame individualiai, įvertinę jo galimybes grąžinti paskolą. Todėl Jums siūlomos sąlygos gali skirtis nuo tų, kurias matote šiame pavyzdyje. Maksimali BVKKMN – 63.97%.

Paskolos suma
3500
Paskolos terminas
30 mėn.
Metinės palūkanos nuo
7%
Mėnesinė įmoka
131,59 €

Su Jumis susisieksime tik vieną kartą, kad galėtume pateikti paslaugų pasiūlymą.

Preliminarios sąlygos
Tipinis paskolos pavyzdys: skolinantis 1000 EUR 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 EUR, fiksuotoji metinė palūkanų norma 10 proc., vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 4%, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 EUR, mėnesinis administravimo mokestis – 0.37 % nuo paskolos likučio/mėn., BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17.76 proc., įmokos suma – 23.09 EUR/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385.23 EUR. Konkretus paskolos pasiūlymas kiekvienam klientui pateikiamas individualiai įvertinus jo mokumą, todėl siūlomos sąlygos gali skirtis nuo pateikiamų pavyzdyje.
 • 1

  Pasirenkate paskolos sąlygas

  Tuomet renkatės norimą paskolos sumą bei terminą ir teikiate paraišką

 • 2

  Patyrusios „Finbee“ „bitutės“ įvertina Jūsų paraišką

  Patvirtinus Jūsų puikiąją paraišką, telefonu su Jumis susisiekia bičiuliški „Finbee“ specialistai ir susitaria dėl paskolos sąlygų – sumos, termino bei palūkanų

 • 3

  Jūs gaunate bičiulišką paskolą!

  Pamirškite greitųjų kreditų „širšes“, „Finbee“ – bičiuliškas būdas skolintis. Todėl mūsų paskolos – pigios, o Jūsų įmokos – mažos.

Gerbiame savo klientų privatumą, todėl atsiliepimo autoriaus vardą pakeitėme ir naudojame asociatyvią iliustraciją. Daugiau informacijos DUK.

Suteiktų paskolų suma

94 198 819€

 • 27686
  Investuotojų
  skaičius
 • 34979
  Jau sėkmingai
  pasiskolino

Tai, kas mums svarbiausia

Laimingi klientai

Mes tikime, jog skolindami atsakingai turėsime laimingus klientus – tiek besiskolinančius, tiek investuojančius.

Skaidrumas ir pasitikėjimas

Laimingi klientai mums leis būti 100% skaidriais. O skaidrumas padės stiprinti klientų pasitikėjimą mumis.

Komanda

Vadovaudamiesi šiomis vertybėmis pritrauksime geriausius kolegas ir talentus. Su geriausia komanda FinBee toliau augs ir stiprės.

Naujienos: mūsų ir apie mus