Uždirbkite palūkanas iki 43%!

 

Su džiaugsmu pristatome Jums galimybę uždirbti palūkanas iki 43%! Startuojame su „Pirk dabar, mokėk vėliau” produktu per Klix mokėjimų platformą.

Sprendimo, kuris leidžia už pirkinius apmokėti vėliau, integracija yra labai paprasta, ir jis gali būti naudojamas atsiskaitymui tiek internetinėse, tiek fizinėse parduotuvėse. „Finbee“ prisijungia prie „Klix“ skolinimo partnerių Pabaltijyje, taip sudarydama daugiau galimybių keliose Baltijos šalyse veikiantiems prekybininkams – jie galės naudotis „Klix Pay later“ sprendimu visose savo parduotuvėse, šį sprendimą įsidiegę tik vieną kartą.

„Jau kuris laikas norėjome įeiti į mažmeninės prekybos rinką. Pradžioje svarstėme padaryti tai vieni, bet natūralu, kad toks žingsnis reikalauja reikšmingų laiko bei finansinių investicijų. Tad pradėjome ieškoti partnerių. Būtent „Citadele“ sukurtą sprendimą vertiname kaip perspektyvų, konkurencingą ir naudingą klientams, todėl priėmėme strateginį sprendimą jungtis prie šio jau sukurto produkto. Nuo šiol esame pirmoji tarpusavio skolinimo platforma Lietuvoje, suteikianti galimybę patogiai, greitai ir taupiai apsipirkti, išsimokant už pirkinį vėliau. Žmogus, pasirinkęs pirkimą išsimokėtinai, „Klix“ platformoje užpildys trumpą paraišką, kuri bus pateikta mums. Jeigu įvertinus kliento mokumą (tai truks nuo 30 sekundžių iki 2 minučių) jam paskola bus prieinama, pirkėjas gaus mūsų pasiūlymus. Esame paruošę du produktus: paskolas su mėnesinėmis įmokomis ir paskolas su nemokamu 1-10 mėn. periodu“, – komentuoja „Finbee“ vadovas Darius Noreika.

Kaip tai veikia?

Kam teikiamos paskolos?

Paskolos išduodamos fiziniams asmenims, kurie apsipirkdami parduotuvėse atsiskaitys per Klix. Paskola bus vienas iš atsiskaitymo būdų, o kliento kreditingumo vertinimas yra automatizuotas ir truks iki 2 minučių.

Klix Finbee

Produkto pavyzdys elektroninėje parduotuvėje.

Koks bus mokėjimo grafikas?

Finansavimą teiksime dviem skirtingais produktais:

1. Paskola grąžinama anuiteto būdu, kurio terminas – 6, 12, 24 arba 36 mėnesiai.

2. 36 mėnesių termino paskola, su nemokamu pirmų 1 – 10 mėnesių periodu.

Kaip veikia nemokamas periodas?

Nemokamo periodo metu paskola bus grąžinama lygiomis dalimis po 1/36 nuo paskolos sumos, vėliau paskolos likutis amortizuojamas anuiteto būdu su palūkanomis ir mokesčiais. Palūkanos už 1 – 10 mėnesius – nemokamos ir neskaičiuojamos. Klientai turi teisę nemokamai grąžinti paskolą šiuo periodu.

Kokios palūkanos taikomos paskolų gavėjams?

Paskolų palūkanos priklauso nuo paskolos gavėjo kredito rizikos reitingo, paskolos trukmės ir nemokamo periodo ilgio. Kuo ilgesnis nemokamas periodas – tuo didesnės palūkanos likusiu paskolos laikotarpiu:

Be nemokamo periodo           – 6-22%
1 mėn. nemokamas periodas – 11-26%
3 mėn. nemokamas periodas – 13-30%
6 mėn. nemokamas periodas – 16-35%
10 mėn. nemokamas periodas – 20-43%

Visos paskolos teikiamos be sutarties sudarymo mokesčio, todėl palūkanos pasibaigus nemokamam periodui bus skaičiuojamos nuo visos paskolos sumos.

Dažniausiai užduodami klausimai

Finbee Klix DUK

Suprantame, kad nauji produktai gali sukelti papildomų klausimų, tad parengėme Jums atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

1. Ar gausiu palūkanas už nemokamą periodą?
Ne. Nemokamo periodo metu nei palūkanos, nei administravimo mokesčiai platformai nebus skaičiuojami. Nemokamo periodo metu kas mėnesį paskolos gavėjas grąžins tik paskolą lygiomis dalimis, po 1/36 nuo paskolos sumos.

2. Kodėl verta investuoti į paskolas su nemokamu periodu? 
Šių paskolų palūkanų norma, kuri bus taikoma pasibaigus nemokamam periodui, bus ženkliai didesnė lyginant su įprastomis paskolomis.

3. Kas nutiks klientui visiškai grąžinus paskolą nemokamo periodo metu?
Klientai turi teisę grąžinti paskolą nemokamo periodo metu nemokėdami palūkanų ar kitų mokesčių. Tokiu atveju atgausite investuotus pinigus, tačiau palūkanų neuždirbsite.

4. Jei paskolos gavėjas vėluos nemokamo periodo metu ar bus taikomos vėlavimo ar sutarties palūkanos?
Nemokamo periodo metu jokios palūkanos nėra taikomos.

5. Kas nutiks klientui vėluojant mokėti įmokas nemokamo periodo metu virš 90 dienų?
Vykdysime išieškojimą įprasta tvarka. Vėlavimui viršijus 90 d., galėsime inicijuoti paskolos sutarties nutraukimą ir skolos išieškojimą teisminiu keliu. Pradėjus teisminį procesą, papildomai bus skaičiuojamos procesinės palūkanos nuo priteistos sumos bei LR vartojimo kredito įstatyme numatyti delspinigiai.

6. Ar galiu investuoti į paskolas su nemokamu periodu per auto-skolinimą?
Taip. Atnaujinkite automatinio skolinimo portfelį ir pasirinkite, jog norite investuoti į šio tipo paskolas.

7. Kaip pasikeisti auto-skolinimo nustatymus, kad investuočiau į paskolas su nemokamu periodu?
Automatinio investavimo portfelio parametrus pakoreguosite paprastai ir greitai. Prisijungus pri savo paskyros, rinkitės skiltį „Auto-skolinimas“, spauskite pieštuko paveikslėlį prie portfelio, kurio parametrus koreguoti norite ir pasirinkite norimo termino nemokamą periodą (paveikslėlis žemiau). Pilną instrukciją galite rasti čia.

Finbee nemokamas periodas

8. Kaip pasikeisti auto-skolinimo nustatymus, kad neinvestuočiau į paskolas su nemokamu periodu?
Esamų portfelių nustatymų keisti nereikia, į Klix paskolas su nemokamu periodu be papildomų pakeitimų investuojama nebus.

9. Kaip paskolas su nemokamu periodu atskirti bendrame paskolų sąraše? Paskolų sąraše šalia palūkanų bus laikrodžio ikona. Prie detalios paskolos informacijos bus nurodytas grąžinimo tipas “Anuitetas su atidėjimu”.

Finbee paskola su atidėjimu

10. Jei bus nurodyta tik palūkanų norma, kurią gausiu po nemokamo periodo, kaip galesiu įvertinti bendrą viso laikotarpio grąžą?
Prie paskolų bus nurodytos palūkanos nemokamu periodu ir po jo. Prieš investuojant į paskolą, pateiksime preliminarų XIRR rodiklį, įvertinus nemokamą periodą.

Simas.

Taip pat gali būti įdomu