Vartojimo paskolos internetu – neįtikėtinas patogumas kiekviename žingsnyje

Vartojimo paskolos internetu - Finbee

Šiuolaikiniame pasaulyje, kur laikas – vienas svarbiausių mūsų turimų išteklių, tenka ieškoti patogių ir greitų finansavimo sprendimų. Taigi, vieni iš tokių instrumentų yra internetinės vartojimo paskolos. Dienos, kai reikėdavo sutvarkyti daug popierizmo ir galybę kartų varstyti skirtingų bankų duris, jau praėjo. „Finbee“ vartojimo paskola internetu suteikiama greitai ir be jokių biurokratinių pinklių: tai racionalus sprendimas, kai reikia pasiskolinti greitai, bet kartu – ir palankiomis sąlygomis, nepermokant.

Šiuolaikiniai skolinimosi sprendimai domintis vartojimo paskola

Skaitmeninis amžius pakeitė įvairius mūsų gyvenimo aspektus, įskaitant ir asmeninių finansų valdymą. Tradicinės paskolos dažnai kelia tam tikrų iššūkių: ilgas jų administravimo procesas, reikia pateikti daug dokumentų, be to, klientai patiria stresą nežinodami, ar paskolą apskritai gaus. „Finbee“ vartojimo paskolos internetu suteikiamos išvengiant visų šių kliūčių, jos užtikrina sklandų procesą nuo pat paraiškos pateikimo momento iki paskolos išmokėjimo į gavėjo banko sąskaitą.

Kodėl Jums gali prireikti vartojimo paskolos? Skubūs sprendimai – skubiems finansiniams poreikiams

Gyvenimas yra kupinas netikėtų posūkių. Kartais prireikia skubios, tačiau nekompensuojamos medicininės pagalbos, neatidėliotino namo remonto, laukia neplanuota kelionė ar kilo kažkokia kita nenumatyta problema, kurią išspręsti padėtų tik pinigai. Tokiose situacijose tradicinis skolinimasis dėl itin lėtos dokumentų peržiūros ir įvertinimo nelabai tinka. Tad patogiausia rinktis lanksčias sąlygas užtikrinančias ir, svarbiausia, greitas internetines paskolas. Užpildę paprastą formą (įprastai tai trunka iki 5 min.), galite greitai gauti reikiamą sumą bei patenkinti asmeninius finansinius poreikius.

Kokių nenumatytų situacijų kartais kyla?

Įsivaizduokite, kad ruošiatės šeimos atostogoms, o automobilis, kuriuo turėjote vykti, netikėtai sugedo. Stresą kelia jau vien tai, kad nuosava transporto priemone į kelionę leistis negalima, ją reikės skubiai remontuoti, o kur dar finansiniai iššūkiai: dideliems gedimams pašalinti kartais prireikia net keturženklių sumų! Automobiliui sugedus laukti, kol paskolą suteiks tradiciniai skolintojai – ne išeitis. Šiuo atveju gelbsti tarpusavio skolinimo platforma „Finbee“, ilgai tobulinusi virtualų paskolų paraiškų pateikimo procesą. Kaip jau minėta, dėl paskolos skubiai galite kreiptis internetu ir dar tą pačią dieną gauti atsakymą dėl galimybės pasiskolinti, o sumą, padengsiančią neplanuotas išlaidas, vos vienos dienos laikotarpyje. Taigi, vartojimo paskola internetu leidžia finansuoti iškilusius iššūkius be papildomo streso.

O, jei išvykstate jau netrukus ir neturite laiko laukti, kol Jūsų automobilis bus suremontuotas, galite pasinaudoti paskola kito automobilio nuomai. Taip neteks koreguoti kelionės planų, patirti papildomų išlaidų (pavyzdžiui, jei atšauktumėte nakvynę viešbučiuose) ir liūdėti dėl sugadintų atostogų.

Paskola automobiliui - Finbee

Kaip skolintis išmaniai ir racionaliai? Naudingi patarimai

Nors paskolos internetu gali būti išsigelbėjimas kritiniais atvejais, skolintis būtina atsakingai, nepametant galvos. Keli patarimai, kaip iš paskolos išspausti maksimalią naudą:

 1. Įvertinkite savo poreikius. Prieš kreipdamiesi dėl paskolos, gerai pagalvokite, kiek pinigų iš tiesų Jums reikia. Pasiskolinę reikiamą sumą, paskolą grąžinsite greičiau ir lengviau.
 2. Gerai išnagrinėkite paskolos sąlygas. Nors skolintis tenka skubiai, bet perskaityti ir įsigilinti į sąlygas – būtina. Kokios palūkanų normos numatytos? Koks grąžinimo grafikas? Kokie mokesčiai taikomi? „Finbee“ kaip vieną didžiausių savo privalumų įvardija skaidrumą, tad nebus jokių paslėptų netikėtumų.
 3. Suplanuokite, kaip grąžinsite paskolą. Pagalvokite, koks Jūsų mėnesio biudžetas ir kokie įsipareigojimai, suplanuokite, kaip grąžinsite paskolą. Pavyzdžiui, automatizuoti pervedimai gali padėti išvengti pradelstų mokėjimų ir papildomų mokesčių.
 4. Pinigus leiskite racionaliai. Skolintas lėšas paskirstykite griežtai pagal paskirtį. Venkite pagundos panaudoti pinigus neesminėms išlaidoms.

Kai jau būsite susipažinę su atsakingo skolinimosi gairėmis, galite kreiptis dėl vartojimo paskolos.

Taigi, nesvarbu, ar patekote į kritinę situaciją, ar tiesiog reikia greitos finansinės injekcijos, „Finbee“ visuomet pasiūlys greitą, patogų ir saugų sprendimą.

6 priežastys, kodėl verta rinktis „Finbee“, jei aktuali vartojimo paskola internetu

 1. Skolina paprasti žmonės.  „Finbee“e yra tarpusavio skolinimo platforma, o ne įprasta finansinė institucija: čia skolina tokie patys kaip ir jūs žmonės, todėl palūkanos yra mažos, sąlygos skaidrios, o aptarnavimas žmogiškas.
 2. Vartotojams patogi platforma. Ji sukurta kruopščiai išanalizavus ir atsižvelgus į vartotojų poreikius. Paraiškų teikimo procesas yra neįtikėtinai paprastas, kad net ir su technologijomis nelabai draugaujantys žmonės galėtų lengvai kreiptis dėl paskolos. Prireikus, visuomet sulauksite profesionalios pagalbos.
 3. Greitis ir efektyvumas. Laikas yra didžiulė vertybė – taip pat ir „Finbee“. Taigi, virtualus paraiškų pateikimo procesas yra optimizuotas taip, kad paraiškos mūsų darbuotojų būtų kuo greičiau peržiūrimos ir patvirtinamos. Tai reiškia, kad reikiamas lėšas gaunate išvengiant nereikalingo delsimo. Įprastai paskolų paraiškos peržiūrimos ir patvirtinamos per 24 val.
 4. Skaidrios sąlygos. Pasirinkus bendradarbiauti su „Finbee“, nėra jokių paslėptų mokesčių, dviprasmių sąlygų, paskolų sutartys yra aiškios, todėl prieš galutinai įsipareigodami, klientai jau būna gerai susipažinę su grąžinimo sąlygomis, palūkanų normomis ir visa kita svarbia informacija.
 5. Konkurencingos palūkanų normos. „Finbee“ palūkanų normos – vienos konkurencingiausių rinkoje. Mūsų tikslas – pasiūlyti „įperkamas“ paskolas, kad vartotojų nepasunkintų pernelyg aukštos palūkanos, o finansus tvarkyti būtų paprasčiau.
 6. Saugumas ir konfidencialumas. „Finbee“ naudoja šifravimo ir saugumo priemones, tad klientų asmeninė ir finansinė informacija – saugiose rankose. Žinodami, kad duomenys yra visiškai apsaugoti, kad į šią sritį labai daug investuojama, galite drąsiai kreiptis dėl paskolos.

Kodėl verta rinktis "Finbee"?

Vartojimo kreditas: kaip pateikti paraišką?

 1. Pirmiausia apsilankykite tarpusavio skolinimo platformos „Finbee“ interneto svetainėje. Joje rasite išsamias instrukcijas ir atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.
 2. Pasinaudokite vartojimo paskolos skaičiuokle. Prieš pateikdami paraišką, pasinaudokite mūsų vartojimo paskolos skaičiuokle: joje galėsite peržvelgti ir išsirinkti geriausią paskolos variantą, atitinkantį Jūsų poreikius. Šis itin patogus įrankis – vartojimo paskolos skaičiuoklė – padeda geriau suprasti skolinimosi sąlygas, sužinoti, kokie mėnesiniai mokėjimai laukia bei priimti konkrečiais duomenimis pagrįstą verdiktą. Beje, atkreipkite dėmesį, kad skaičiuoklėje pateiktos sąlygos yra preliminarios. Tarpusavio skolinimo platforma „Finbee“ kiekvieną klientą vertina individualiai, atsižvelgia į asmeninę situaciją bei pateikia taupiausią galimą finansavimo sprendimą.
 3. Užpildykite paraiškos formą. Pateikite reikiamą informaciją, įskaitant asmeninius duomenis, užimtumo statusą ir nurodykite sumą, kurią norite pasiskolinti. Forma – pakankamai išsami, tačiau greitai ir paprastai užpildoma.
 4. Pateikite reikiamus dokumentus. Paprašysime Jūsų įkelti tapatybę ir finansinę būklę patvirtinančius dokumentus. Šis veiksmas – labai svarbus siekiant užtikrinti saugumą (pavyzdžiui, kad paskolos nepaimtų kitas asmuo) ir tikslumą.
 5. Komandos peržiūra ir patvirtinimas. Užpildžius paraišką, „Finbee“ komanda  ją įvertins vos per 15 min., t. y. pateiks atsakymą, ar galite pasiimti paskolą, ar ne. Konkretaus pasiūlymo sulauksite per 24 val.
 6. Lėšų išmokėjimas. Sulaukus patvirtinimo, lėšos iškart pervedamos į gavėjo banko sąskaitą. Viskas – gerokai greičiau ir paprasčiau, nei atrodė.

Taigi, „Finbee“ yra patikima, greitai veikianti tarpusavio skolinimo platforma. Savo klientams užtikriname išsamias konsultacijas, skaidrumą, konkurencingus įkainius bei profesionalų aptarnavimą. „Finbee“ padės pinigų gauti tada, kada jų labiausiai reikia, o ne po savaitės ar kitą mėnesį.

Kartas nuo karto paskolos prisireikia daugumai mūsų – didesnei šventei, namų remontui, naujam automobiliui ar net verslo plėtrai. Svarbu, kad šis sprendimas būtų priimtas apgalvojus ir įvertinus savo finansinę situaciją.

Taip pat gali būti įdomu