Paskola automobiliui: Naujieji metai – su naujutėle transporto priemone

Paskola automobiliui - Finbee

Naujieji metai dažnai tampa kažko pradžia, jiems atėjus trokštame ir naujų patirčių. Tą pradžią arba gyvenimo būdo pokyčius simbolizuoti gali naujo automobilio įsigijimas. Ir nors apie ištikimą kelionių partnerį svajoja daugelis, nuo šio pirkinio atbaido būtent finansinis aspektas: kokybiškam automobiliui gali prireikti ir penkiaženklės sumos. Šiuo atveju vienas iš galimų bei racionalių sprendimų – paskola automobiliui.

Kodėl naują automobilį verta pirkti būtent žiemą?

Žiema vairuotojams – sudėtingesnis metų laikas dėl atšiaurių oro sąlygų ir trumpų dienų. Tačiau įsigiję naują / naujesnį automobilį būtent šį sezoną, pastebėsite nemažai privalumų:

 • Tobulesnės saugos funkcijos. Šiuolaikiniuose automobiliuose įdiegtos pažangios saugos funkcijos, tokios kaip, pavyzdžiui, stabdžių antiblokavimo sistemos (ABS), elektroninė stabilumo kontrolė (ESC) ir tobulesnės oro pagalvių sistemos, užtikrinančios saugesnes keliones. Žiemą drąsiau keliausite slidžiomis dangomis ar nenuspėjamomis sąlygomis.
 • Sumažėjusios degalų sąnaudos. Nauji automobiliai yra efektyvesni, taupesni, tad ne tik padeda sumažinti degalų sąnaudas, bet ir tausoti aplinką. Tai ypač svarbu žiemą keliaujant į darbą ir iš jo.
 • Patikimumas. Važinėjant nauju ar apynauju automobiliu sumažėja įvairių gedimų tikimybė. Pripažinkime: sugesti vasarą kažkur toli nuo miesto – ne taip baisu, kaip žiemą. Be to, šaltuoju metų laiku spręsti kai kurias problemas, šalinti gedimus gali būti sudėtingiau.
 • Įdiegtos pažangesnės technologijos. Šiandien daugelio nebestebina nemažai komforto suteikiančios automobilio funkcijos – šildomos sėdynės, automatinė klimato kontrolė, greitojo langų atitirpinimo sistemos ir kt.

Taigi, turint naują automobilį keliauti žiemą – ne tik patogiau, bet ir patiriame mažiau įtampos dėl potencialių gedimų, autoįvykių, nekomfortiškų kelionių ir, galiausiai, pernelyg didelių kuro sąnaudų.

Paskolos automobiliui - Finbee

Paskola automobiliui: ką svarbu žinoti potencialiems paskolų gavėjams?

Prieš imdami paskolą automobiliui, turite sudėti visus taškus ant „i“ ir sprendimą skolintis apsvarstyti iš įvairių perspektyvų. Ką svarbiausia turėti omenyje?

 • Palūkanų normos ir sąlygos. Labai svarbu pasidomėti paskolos automobiliui grąžinimo sąlygomis bei kokio dydžio palūkanos bus taikomos. Jos gali skirtis ir daryti įtaką Jūsų mėnesio biudžetui.
 • Jūsų kredito reitingas. Asmeninis kredito reitingas atlieka svarbų vaidmenį nustatant paskolos sąlygas. Jei turite aukštesnį reitingą, galite tikėtis ir palankesnių sąlygų bei palūkanų normų.
 • Bendra paskolos kaina. Būtinai įvertinkite visas paskolos išlaidas: palūkanas, visus pagrindinius ir papildomus mokesčius.
 • Pradinis įnašas. Didesnis pradinis įnašas gali padėti sumažinti Jūsų mėnesines įmokas ir bendrą paskolos kainą.

Ar automobilis – tinkama investicija?

Investuodami į naują automobilį, Jūs ne tik įsigyjate transporto priemonę, padėsiančią nusigauti iš taško A į tašką B: tai kartu ir investicija į kokybiškesnį gyvenimą bei ateitį

Naujesni automobiliai yra efektyvesni, tausoja degalus, yra draugiškesni aplinkai. Per mėnesį vien degalams galima sutaupyti nemažą sumą, kuria padengsite dalį paskolos įmokos.  

Senesni automobiliai dažnai genda: tai lemia išaugusias išlaidas jų remontui. Įsigiję naujesnį automobilį, išvengsite su dažnais remontais susijusių išlaidų, o išvykus į tolimesnę kelionę nereikės baimintis, kad automobilis suges. 

Patikima transporto priemonė ženkliai palengvins Jūsų kasdienybę: keliausite patogiau, tapsite lankstesni, sutaupysite daugiau laiko. Kur kas paprasčiau bus ir laikytis darbotvarkės bei vykdyti įsipareigojimus. 

Kaskart važiuodami į darbą jausitės ramesni: keliaujant nauja, patikimesne transporto priemone išvengsite streso ir to nemalonaus jausmo žinant, kad incidentas gali įvykti bet kada.

Šeimoms naujas automobilis taip pat suteikia galimybę patogiai keliauti po Lietuvą ir Europą bei kurti prisiminimus.

Be to, automobilis gali būti labai svarbus asmeninio ir profesinio augimo įrankis. Jis atveria naujų galimybių. Pavyzdžiui, galite įsidarbinti įmonėje, kurioje anksčiau negalėjote dirbti dėl įvairių su transportu susijusių apribojimų (važinėjimas į kitą miestą, važiavimas pas klientus ir t. t.).

Taigi, daugeliu atžvilgių automobilis yra vartai į platesnius vandenis, praturtinantys ir visai kitomis spalvomis nuspalvinantys Jūsų kasdienybę.

Taigi, jeigu ir Jūsų dėmesio centre šiuo metu atsidūrė paskola automobiliui, vertinkite ją ne vien tik kaip finansinį įsipareigojimą, bet ir kaip investiciją į ateitį bei kasdienybės praturtinimą. Automobilis gali padėti susikurti šviesesnę ir turtingesnę ateitį.

Kodėl imant paskolą automobiliui verta rinktis „Finbee“?

Kelios priežastys, kodėl „Finbee“ yra optimalus pasirinkimas svarstant apie paskolą automobiliui:

  • Konkurencingos sąlygos: Finbee.lt galite pasiskolinti žmogiškomis sąlygomis, todėl paskolos automobiliui yra prieinamos daugiau žmonių.
  • Lengva pateikti paraišką: visas procesas yra itin paprastas, greitas, viskas vyksta internetu, todėl išvengsite popierizmo, o atsakymo sulauksite dar tą pačią darbo dieną.
  • Paskolos automobiliui sąlygos yra lanksčios, kiekvienas „Finbee“ klientas yra vertinamas individualiai, pagal konkrečius poreikius, atsižvelgiant į kiekvieno kliento finansinę situaciją.
  • Patikima paslauga. „Finbee“ vertinamas kaip patikimas ir gerą reputaciją turintis finansuotojas. Taigi visas skolinimo(si) procesas – skaidrus, o kiekviename etape galite tikėtis profesionalios pagalbos.
 • Nereikalingas pradinis įnašas. Pasinaudojus lizingo paslauga, pradiniam įnašui gali reikėti taupyti daugybę mėnesių ar net metų „Finbee“ paskola automobiliui patraukli tuo, kad nereikia santaupų, o pasiskolinti galima beveik tą pačią dieną. 
 • Nereikia Kasko draudimo. Per mėnesį Kasko draudimas vidutiniškai atsieina dar apie 50 eurų. Skolindamiesi automobiliui iš „Finbee“, nesate įpareigoti transporto priemonės drausti papildomai: užtenka vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo.
 • Automobilis iš karto įregistruojamas Jūsų vardu. Nuo pat įsigijimo momento automobilis tampa Jūsų, o ne paskolos teikėjo nuosavybe. 

Apibendrinant, nors į Naujuosius įriedėti su nauju automobiliu svajotų daugelis, svarbu tinkamai įvertinti savo finansines galimybes. Paskolą – kaip automobilį – planuokite ir rinkitės atsakingai. Vienais važiuoti malonumas, kiti – apsunkina gyvenimą. Jei nuspręsite pasinaudoti paskola automobiliui, išbandykite Finbee.lt. Jei skirsite laiko viską gerai apgalvoti, sklandžios ir malonios kelionės naujuoju automobiliu – beveik garantuotos! Jei svarstote, ką rinktis, ar paskolą automobiliui, ar lizingą, jums gali padėti šis straipsnis: „Paskola automobiliui ar lizingas?”

Taip pat gali būti įdomu