Naujos funkcijos Finbee investuotojams

Pristatome Jums aktualiausias funkcijas, kurias įdiegėme remdamiesi vasarą atliktos Finbee investuotojų bendruomenės apklausos rezultatais.

1. Greitas lėšų įskaitymas ir išmokėjimas:

Nuo šiol – greitesnis Jūsų atliktų sąskaitos papildymų įskaitymas į Finbee platformą bei greitesni lėšų išmokėjimai. Tai užtikrinti padės nauja klientų depozitinė sąskaita Citadele banke. Citadele banką pasirinkome dėl momentinių mokėjimų paslaugos.

Naujosios sąskaitos rekvizitus rasite savo Finbee paskyroje: skiltyje „Sąskaita“ -> „Papildyti sąskaitą“.

Jeigu atliksite pavedimą į seną depozitinę sąskaitą, mes Jūsų pinigus gausime, tačiau pinigų įskaitymas į Jūsų Finbee paskyrą gali užtrukti ilgiau.

 

2. Kliento aktyvių/grąžintų paskolų atvaizdavimas pirminėje ir antrinėje rinkoje:

Tiek pirminėje, tiek antrinėje rinkoje turėsite galimybę matyti, ar paskolos gavėjas yra turėjęs ir ar šiuo metu turi paskolą Finbee. Papildoma / nauja paskola svarstoma tik tuo atveju, kai klientas laiku vykdo finansinius įsipareigojimus Finbee. Šios informacijos pateikimas leis Jums lengviau priimti sprendimą, ar norite paskolinti atitinkamam klientui, ar įsigyti kliento paskolą antrinėje rinkoje.

Prie paskolos paraiškos numerio matysite žmogaus silueto ženkliuką su varnele, o užvedę pelės žymeklį ant šio ženkliuko matysite, kiek aktyvių ir kiek grąžintų paskolų šis paskolos gavėjas turi Finbee.

Ataskaitos:

 

3. Viso Finbee paskolų portfelio duomenys XLS formatu:

Nuo šiol turėsite galimybę parsisiųsti visų Finbee privatiems ir verslo klientams suteiktų paskolų duomenis (skiltis „Portfelis“ -> „Ataskaitos”). Šie duomenys leis Jums savarankiškai analizuoti visą paskolų portfelį ir priimti geresnius investicinius sprendimus. Išsamesnę informaciją apie ataskaitą rasite užvedę pelės žymeklį ant „i“ raidės prie ataskaitos.

 

4. Galimybė atsisiųsti aktyvių/grąžintų paskolų sąrašą XLS formatu:

Prisijungę prie savo Finbee paskyros skiltyje „Portfelis“ rasite naują skiltį „Ataskaitos“. Čiagalėsite parsisiųsti savo suteiktų aktyvių bei grąžintų paskolų duomenis Excel formatu. Tai leis Jums paprasčiau analizuoti turimo paskolų portfelio duomenis. Išsamesnę informaciją apie ataskaitą rasite užvedę pelės žymeklį ant „i“ raidės prie šios ataskaitos.

 

5. Galimybė atsisiųsti grąžinimų grafikus CSV formatu:

Galėsite patogiau stebėti, kaip vykdomi klientų mokėjimai pagal sudarytus mokėjimo grafikus, nes turėsite galimybę parsisiųsti tiek privatiems bei verslo klientams suteiktų paskolų portfelio grąžinimų grafikus, tiek savo asmeninio paskolų portfelio grąžinimų grafikus. Išsamesnę informaciją apie ataskaitą rasite užvedę pelės žymeklį ant „i“ raidės prie ataskaitos.

 

Klauskite – atsakysime! Atsakysime į visus Jus dominančius klausimus, patarsime ir padėsime. Susisiekime: +370 (5) 219 9529; [email protected]

Taip pat gali būti įdomu