Naujos funkcijos „Finbee“ investuotojams

Pristatome Jums aktualiausias funkcijas, kurias įdiegėme remdamiesi „Finbee“ investuotojų bendruomenės apklausos rezultatais.

1. Greitas lėšų įskaitymas ir išmokėjimas:

Nuo šiol – greitesnis Jūsų atliktų sąskaitos papildymų įskaitymas į „Finbee“ platformą bei greitesni lėšų išmokėjimai. Tai užtikrinti padės nauja klientų depozitinė sąskaita „Citadele“ banke. „Citadele“ banką pasirinkome dėl momentinių mokėjimų paslaugos.

Sąskaita Finbee

Naujosios sąskaitos rekvizitus rasite savo „Finbee“ paskyroje: skiltyje „Sąskaita“ -> „Papildyti sąskaitą“.

Jeigu atliksite pavedimą į seną depozitinę sąskaitą, mes Jūsų pinigus gausime, tačiau pinigų įskaitymas į Jūsų Finbee paskyrą gali užtrukti ilgiau.

 

2. Kliento aktyvių/grąžintų paskolų atvaizdavimas pirminėje ir antrinėje rinkoje:

Tiek pirminėje, tiek antrinėje rinkoje turėsite galimybę matyti, ar paskolos gavėjas yra turėjęs ir ar šiuo metu turi paskolą „Finbee“. Papildoma / nauja paskola, paskolos refinansavimas – svarstom tik tuo atveju, kai klientas laiku vykdo finansinius įsipareigojimus „Finbee“. Ši informacija pateikimas leis Jums lengviau priimti sprendimą, ar norite paskolinti atitinkamam klientui, ar įsigyti kliento paskolą antrinėje rinkoje.

Aktyvios grąžintos | Finbee

Prie paskolos paraiškos numerio matysite žmogaus silueto ženkliuką su varnele, o užvedę pelės žymeklį ant šio ženkliuko matysite, kiek aktyvių ir kiek grąžintų paskolų šis paskolos gavėjas turi „Finbee“.

Ataskaitos:

Ataskaitos Finbee

 

3. Viso „Finbee“ paskolų portfelio duomenys XLS formatu

Nuo šiol turėsite galimybę parsisiųsti visų „Finbee“ privatiems ir verslo klientams suteiktų paskolų duomenis (skiltis „Portfelis“ -> „Ataskaitos”). Šie duomenys leis Jums savarankiškai analizuoti visą paskolų portfelį ir priimti geresnius investicinius sprendimus. Išsamesnę informaciją apie ataskaitą rasite užvedę pelės žymeklį ant „i“ raidės prie ataskaitos.

 

4. Galimybė atsisiųsti aktyvių/grąžintų paskolų sąrašą XLS formatu

Prisijungę prie savo „Finbee“ paskyros skiltyje „Portfelis“ rasite naują skiltį „Ataskaitos“. Čia galėsite parsisiųsti savo suteiktų aktyvių bei grąžintų paskolų duomenis Excel formatu. Tai leis Jums paprasčiau analizuoti turimo paskolų portfelio duomenis. Išsamesnę informaciją apie ataskaitą rasite užvedę pelės žymeklį ant „i“ raidės prie šios ataskaitos.

 

5. Galimybė atsisiųsti grąžinimų grafikus CSV formatu

Galėsite patogiau stebėti, kaip vykdomi klientų mokėjimai pagal sudarytus mokėjimo grafikus, nes turėsite galimybę parsisiųsti tiek privatiems bei verslo klientams suteiktų paskolų portfelio grąžinimų grafikus, tiek savo asmeninio paskolų portfelio grąžinimų grafikus. Išsamesnę informaciją apie ataskaitą rasite užvedę pelės žymeklį ant „i“ raidės prie ataskaitos.

 

Klauskite – atsakysime! Atsakysime į visus Jus dominančius klausimus, patarsime ir padėsime. Susisiekime: +370 (5) 219 9529; [email protected]

 

„Finbee“ atsiliepimai – vieni palankiausių rinkoje, tad nedvejodami tapkite investuotojais. Rekomenduokite mus ir kitiems: „Finbee“ – tai patrauklios paskolos, paskolų refinansavimas, kreditai verslui, sutelktinės paskolos bei palūkanų kompensavimo galimybė.

Taip pat gali būti įdomu