Kaip į paskolas investuoti keliskart efektyviau?

Susipažinkime!

Simas Baranauskas

Esu Simas Baranauskas, Finbee ryšių su investuotojais vadovas.

Finbee dirbu jau 4 metus. Augau kartu su šia platforma. Matau daug galimybių ir įdomių temų jums. Jau keliolika metų domiuosi investavimu ir asmeniškai skiriu tam daug dėmesio. Nuo šiol stengsiuosi, kad visa svarbiausia ir įdomiausia informacija iš Finbee pasiektu jus laiku. Jei turite klausimų ar reikia pagalbos, nedvejodami rašykite [email protected] ar rezervuokite laiką pokalbiui telefonu.

Kviečiu susipažinti su svarbiausiomis Finbee naujienomis ir balandžio mėnesio rezultatais.

Kas naujo Finbee?

Puikūs portfelio rezultatai

Nepaisant neapibrėžtumo pasaulyje, džiaugiamės gerais portfelio rezultatais – balandį 88% verslo klientų įmokas mokėjo laiku. Tai – geriausias rezultatas nuo 2021 metų vasario. Balandį bendromis jėgomis sutelkėme daugiau nei 1.7 mln. eurų paskolų, iš kurių savomis lėšomis sufinansavome 476.000 eurų.

Didėjančios verslo automatinio skolinimo apimtys

Nuo žemos bazės lengva atsispirti, tačiau džiaugiamės, kad lyginant su ankstesniu mėnesiu automatiniu skolinimu suinvestuota verslo paskolų suma augo daugiau nei ketvirdaliu, tačiau vistiek yra keliskart mažesnė, nei privačių asmenų (21.1% prieš 81.1%).

Kaip efektyviau investuoti į paskolas?

Kai kurie investuotojai renkasi turėti daug smulkias sumas investuojančių automatinio skolinimo portfelių, taip siekiant padidinti šansus sufinansuoti mažiausias paskolas.

Pavyzdžiui, turint vieną 50 Eur investuojantį portfelį, į 500 Eur paskolą gali būti sunku papulti, jei bus daug norinčių investuoti. Išskaidžius šią sumą per dešimt skirtingų portfelių po 5 Eur, šansai investuoti bent dalį paskolos išauga dešimteriopai.

Simas.

Taip pat gali būti įdomu