„Finbee“ – tarp TOP 200 fintech pasaulio įmonių

Finbee CNBC apdovanojimas

 

Pirmą kartą pagrindinis Amerikos televizijos naujienų kanalas ir svetainė CNBC kartu su tyrimų bendrove „Statista“ paskelbė TOP 200 pasaulio „fintech“ įmonių. Tarp jų ir vienintelė įmonė iš Lietuvos – tarpusavio ir sutelktinio finansavimo platforma „Finbee“.

„Mums didelė garbė būti vienintele Lietuvos įmone tarp daugybės stiprių fintech pasaulio lyderių, tokių kaip „Klarna“, „Bondora“, „Mintos“, „Kickstarter“, „Paypal“, „Wise“ ir kiti. Šis pripažinimas reiškia, kad einame teisinga linkme, kurdami inovatyvius finansinius sprendimus tiek gyventojams, tiek verslams. Tai stiprus įkvėpimas toliau tęsti savo misiją, užtikrinant operatyvų ir prieinamą finansavimą visiems poreikiams, o investuojantiems saugiai uždirbant dviženklę grąžą”, – dalinasi „Finbee“ vadovas Darius Noreika.

Trumpai apie metodologiją. „Statista“ išanalizavo daugiau nei 1 500 įmonių, patenkančių į devynias skirtingas kategorijas (Neobankininkystė, Skaitmeniniai mokėjimai, Skaitmeninis turtas, Skaitmeninis finansų planavimas, Skaitmeninis turto valdymas, Alternatyvus finansavimas, Alternatyvus skolinimas, Skaitmeninės bankininkystės sprendimai, Skaitmeniniai verslo sprendimai), įvertindama kiekvieną jų pagal pagrindinius veiklos rodiklius. Tam buvo išanalizuota per 10 000 skirtingų duomenų šaltinių, įskaitant metines ataskaitas, įmonių svetaines ir naujienų straipsnius.

Plačiau apie metodologiją bei 200 stipriausių „fintech“ pasaulio įmonių sąrašas: https://www.cnbc.com/2023/08/02/cnbcs-top-200-global-fintech-companies-the-complete-list.html

Taip pat gali būti įdomu