„Finbee“ refinansavimo nauda ir klientų istorijos: kaip refinansavimas padėjo jiems sutaupyti?

Finbee refinansavimas

Turite paskolą? Mokate dideles mėnesio įmokas? Tai tikrai nereiškia, kad tai turėsite daryti visą paskolos laikotarpį. Stebime, kad mūsų klientai vis dažniau renkasi refinansuoti pas mus savo turimus įsipareigojimus ir taip sutaupyti. Paprastai tariant, refinansavimas – tai esamos paskolos keitimas nauja palankesnėmis sąlygomis. Remiantis 2023 m. rugpjūčio mėn. tarpusavio skolinimo platformos Finbee“ duomenimis, net 30 % klientų ne tik pasiskolino savo poreikiams, bet taip pat ir refinansavo savo turimas paskolas. Pasirinkus refinansavimą, galima sutaupyti: mokėti mažiau palūkanų ir mažesnes mėnesio įmokas, susidėlioti palankesnį mokėjimų grafiką, sujungti kelias paskolas į vieną ir taip palengvinti paskolų administravimą. O taip pat užfiksuoti palūkanas ilgesniam laikotarpiui, nes tarpusavio skolinimo platformos taikomos palūkanų normos nepriklauso nuo EURIBOR – tai reiškia, kad visą paskolos laikotarpį Jūsų įmoka nekis.

Refinansuoti turimas paskolas Finbee – paprasta ir naudinga. Tačiau prieš Jums pristatydami klientų istorijas, panagrinėkime, kaip refinansavimas gali padėti sutaupyti.

Kaip veikia refinansavimas?

Refinansavimas

Refinansuodami paskolą, pirmiausia visiškai atsiskaitote su ankstesniu kreditoriumi (t. y. paskola vienoje bendrovėje dengiama iš naujai suteikiamo kredito). Tada mokate tik naujosios paskolos įmokas. Nauda Jums – mažesnės įmokos ir palūkanos, ilgesnis skolinimo laikotarpis. 

Refinansavimo privalumai:

  • Mažesnės mėnesio įmokos: galite mokėti mažesnes įmokas, nei mokėdavote iki šiol.
  • Mažesnės palūkanos: pasitikrinkite, kokias sąlygas gali suteikti bendrovė, į kurią ketinate perkelti savo paskolas. Pasirinkę Finbee“, jau sutaupė per 4 000 klientų.
  • Lengvesnis paskolų administravimas: galite sujungti kelias turimas paskolas į vieną ir mokėti tik vieną mėnesio įmoką. 
  • Patogesnis mokėjimų grafikas: galite pasirinkti ir patogesnį grąžinimo grafiką ar patogią mokėjimo dieną.
  • Lankstumas: galite pritaikyti paskolą pagal savo dabartinę finansinę būklę: sumažinti, padidinti ar atidėti įmokas.

Tikros istorijos. Kaip galite sutaupyti?

Finbee refinansavimo istorijos

Praktika rodo, kad didžioji dauguma mūsų klientų sutaupo. Kai kurie – net iki 50 %. Geriau nei tūkstantis žodžių – realios klientų istorijos.

43 % mažesnė mėnesio įmoka

Kitai kredito bendrovei klientas kiekvieną mėnesį mokėjo po 412 Eur. Refinansavęs savo 7 200 Eur paskolą „Finbee“ ir dar papildomai pasiskolinęs 300 Eur tam pačiam terminui, klientas dabar moka tik 236 Eur/mėn.

34 % mažesnė mėnesio įmoka

Klientė refinansavo savo 6 400 Eur paskolą pas mus ir papildomai pasiskolino 3 600 Eur. Dabar ji moka tik 256 Eur/mėn. vietoje 385 Eur/mėn.

13 % mažesnė mėnesio įmoka

Klientas refinansavo 5 paskolas, kurių įmokų suma buvo 209 Eur/mėn., ir papildomai pasiskolino 1 300 Eur. Perkėlęs paskolas į „Finbee“ ir dar papildomai pasiskolinęs, dabar jis moka 182 Eur/mėn.

50 % mažesnė mėnesio įmoka

Klientė perkėlė į „Finbee“ 2 brangias paskolas. Ankstesnėje kredito bendrovėje klientės mėnesio įmoka buvo 104 Eur/mėn. Dabar ji moka tik 53 Eur/mėn.

Susisiekite su mūsų kolegomis ir jie suskaičiuos, kokia būtų Jūsų įmoka už visas turimas paskolas. Sužinoti, kiek galite sutaupyti, nieko nekainuoja

Kokias paskolas galime refinansuoti?

Refinansuoti galite įvairias paskolas. Esmė – kad jos geriau atitiktų Jūsų finansinius tikslus, poreikius bei iš tiesų atneštų naudos. Siekdami sumažinti milžiniškas palūkanas, klientai bene dažniausiai domisi paskolų būstui refinansavimu. Tačiau praktikoje įprastai refinansuojamos vartojimo paskolos ar paskolos automobiliui.

Verslo paskolos taip pat sėkmingai refinansuojamos siekiant sumažinti mėnesines įmokas arba palūkanas. Iš esmės daugelis paskolų rūšių yra tinkamos refinansuoti.

Kodėl refinansavimui verta rinktis „Finbee“?

Kai taksi pakeitė pavežėjai, o video nuomas – internetinės filmų platformos, įvertinome, kad galime gyventi patogiai ir sutaupyti. Finbee“ – dar vienas modernus būdas pasilengvinti gyvenimą. Čia skolinatės ne iš banko, o grupelės žmonių. Todėl vietoje didelių paskolos mokesčių mokate platformos tarpininkavimo mokestį. Žinoma, tai vis tiek kainuoja (nes turime užtikrinti, kad visi įvykdytų savo įsipareigojimus), tačiau beveik visada mūsų klientai sutaupo nemažą sumą per metus.

Lengva naudotis: skaitmeninė platforma leidžia sklandžiai užpildyti paraišką ir operatyviai pasiskolinti. Viskas paprasta ir aišku, net jei nesate IT žinovas.

Lanksčios sąlygos: galite pasirinkti tinkamą paskolos terminą, geriausiai atitinkantį Jūsų finansinę padėtį.

Individualus vertinimas: Finbee“ kiekvienas klientas gauna individualų pasiūlymą, paruoštą atsižvelgiant į jo situaciją.

Skaidrumas: „Finbee“ garantuoja skaidrius, visiems vienodus mokesčius, todėl tiksliai žinote, kiek ir už ką mokate.

Ekspertų patarimai: norėdami gauti vertingą konsultaciją, visada galite kreiptis į mūsų profesionalų komandą. Ji padės priimti tinkamus sprendimus (ir ne tik dėl refinansavimo!). 

Apibendrinant, paskolų refinansavimas padės Jums valdyti ir optimizuoti paskolas. Jis turi daugybę privalumų – nuo geresnių sąlygų palūkanų iki greitesnio paskolos išmokėjimo. Laikui bėgant tikrai pajusite, kad su finansais tvarkytis vis lengviau. Lengviau kartą pamatyti nei daug kartų išgirsti. Užsiregistruokite ir mūsų kolegos suskaičiuos, kiek mokėtumėte pas mus. Pasitikrinti, kiek galite sutaupyti – nieko nekainuoja. 

Taip pat gali būti įdomu