Automobilis, paskola ir refinansavimas: teigiamos patirtys

Paskola automobiliui | Finbee

Vienas iš Jūsų turimų įsipareigojimų – paskola automobiliui? Tai nereiškia, kad už ją visada turėsite mokėti vienodo dydžio įmokas. Visuomet galite pasidomėti, kaip pakistų Jūsų įsipareigojimai, jei savo paskolą perkeltumėte į kitą finansuojančią bendrovę.

Tačiau net ir, atrodo, pasiskolinus sėkmingai, situacija finansų rinkoje gali kisti: pavyzdžiui, gal dabar paskolų palūkanos gerokai sumažėjo, o tuo metu, kai skolinotės, jos buvo aukštos. Taigi, savaime suprantama, nesate įpareigoti, pavyzdžiui, 5 ar 7 metus (Jūsų pasirinktas paskolos automobiliui grąžinimo terminas) permokėti ir be reikalo veržtis diržus: paskolų refinansavimas tampa puikiu būdu sutaupyti ir mokėti tiek, kiek iš tiesų verta.

Taigi, straipsnyje trumpai paanalizuosime, kuo ypatingas paskolos refinansavimas, jei teko imti paskolą automobiliui, ir kodėl klientai šias paskolas vertina taip teigiamai.

Paskolos automobiliui refinansavimas: kokia tai paslauga?

Paskolos automobiliui refinansavimas – esamos paskolos pakeitimas nauja, koreguojant skolinimosi sąlygas. Šis strateginis žingsnis susijęs su palankesnėmis palūkanų normomis, mažesnėmis mėnesio įmokomis ir trumpesniais terminais (t. y. paskolą išmokėsite kur kas greičiau).

Tačiau kada tinkamas laikas refinansuoti esamą paskolą bei kokios realios naudos galite tikėtis?

Galimi scenarijai, kai refinansuoti esamą paskolą apsimoka

Pelnysite geresnį kredito reitingą. Viena iš priežasčių refinansuoti turimą paskolą – pagerėjęs Jūsų kredito reitingas. Jeigu paskolos įmokas mokėjote tvarkingai, laiku, kredito reitingas gali pagerėti, tad galite derėtis ir dėl mažesnių palūkanų. Natūralu, kad esama paskolų bendrovė nėra suinteresuota keisti sąlygų, tačiau visuomet galite rinktis kitą finansavimo bendrovę ir ten perkelti savo turimą paskolą, t. y. refinansuoti ją.

Sumažėjusios palūkanos rinkoje. Dėl ekonominių svyravimų palūkanų normos gali sumažėti. Jei nuo to momento, kai paėmėte paskolą automobiliui, palūkanos vis smuko, galiausiai ryžkitės ją refinansuoti: per visą laikotarpį sumokėsite gerokai mažesnę sumą. Pasitikrinti, kokią paskolos įmoką galite mokėti kitoje kredito bendrovėje, nieko nekainuoja.

Finansinės padėties pokyčiai. Jei Jūsų finansinė padėtis pagerėjo, galbūt galėsite mokėti didesnes įmokas? Tokiu atveju paskolą grąžinsite greičiau. Ir atvirkščiai: jei tenka susiveržti diržus ir optimizuoti mėnesio išlaidas, pratęsę paskolos terminą, susimažinsite ir įmokas. Taigi, pakoregavę skolinimosi trukmę (tą daryti siūlo finansuotojai, teikiantys refinansavimo paslaugą), savo finansinius įsipareigojimus suderinsite su esama finansine padėtimi.

Paskolos automobiliui | Finbee

Paskolos automobiliui: lankstumas

Kaip rodo statistika, lietuviai daugiausia skolinasi būstui, antroji pagal populiarumą yra paskola automobiliui, ir šios tendencijos nekinta jau daugelį metų.

Paskola automobiliui yra ne tik būdas įsigyti naują transporto priemonę, bet ir strateginis finansinis žingsnis, kurio negalima žengti visko gerai neapgalvojus, neapsvarsčius. Skolinantis automobiliui, būtina pasverti visas esamas aplinkybes: ar artimiausiu metu pajamos išliks stabilios (ar turėsite darbą, ar atlyginimas nesumažės dėl sezoniškumo ir kt.), ar nepatirsite didesnių finansinių iššūkių (galimas laikinas nedarbingumas dėl ligos ar planinės operacijos, kūdikio gimimas ir pan.).

Argumentas „noriu patogiau keliauti“ neturėtų būti lemiamas. Kreipiantis dėl paskolos automobiliui labai svarbu suvokti platesnius asmeninius finansinius tikslus bei strategijas. Gebėjimas numatyti aplinkybes gali padidinti Jūsų finansinį atsparumą, o tai leidžia koreguoti paskolos sąlygas, sumažinti palūkanas ir apskritai suteikia didesnę finansinę laisvę.

Kitų paskolų refinansavimas

Refinansuoti galite bet kurią kitą paskolą, įskaitant vartojimo, paskolą būsto remontui, gydymui, individualiai veiklai ar net vestuvėms. Sujungdami kelias esamas paskolas į vieną (t. y. refinansuodami jas), ne tik galite mokėti mažiau palūkanų, tad ir gerokai sutaupyti, sumažinti mėnesio įmokas, o paskolą bus lengviau administruoti (užteks atlikti vos vieną banko pervedimą, nereikės nusistatyti priminimų, kada kurios paskolos įmokos diena) ir pan.

Automobilio paskolos refinansavimas: kodėl verta rinktis „Finbee“?

Galiausiai, verta paanalizuoti, kodėl vieni finansuotojai nusipelnė daugiau Jūsų dėmesio negu kiti.

Mes, „Finbee“, garantuojame konkurencingas sąlygas: Jums skolina kiti paprasti žmonės, todėl ir paskolos sąlygos yra itin žmogiškos.

Paraišką pateiksite paprastai ir greitai: viską atliksite internetu, vos per kelias minutes, o atsakymą dažniausiai Jums pateiksime dar tą pačią darbo dieną.

Kiekvienam klientui – individualios sąlygos: įvertinsime Jūsų finansinę situaciją ir pateiksime geriausiai ją atitinkantį pasiūlymą. Be to, per 14 dienų galite apsigalvoti ir be jokių įsipareigojimų paskolą grąžinti.

Kodėl apskritai „Finbee“ paskolos automobiliui sulaukia tiek daug palankių klientų atsiliepimų?

  • Nereikia pradinio įnašo: greičiau galėsite sėstis už naujo automobilio vairo. Jei svarstote apie paskolą automobiliui, mūsų platformą verta rinktis dėl to, kad nereikės būti sukaupus pradinio įnašo. Pavyzdžiui, jei rinktumėtės autolizingą, pradiniam įnašui tektų taupyti mėnesių mėnesius. „Finbee“ suteikia galimybę skolintis čia ir dabar: neturint didelių santaupų, tačiau pasiryžus žengti į kitą komforto ir vairavimo malonumo lygį.
  • Nereikalausime įsigyti Kasko” draudimo. Priklausomai nuo automobilio markės, modelio, gamybos metų, variklio darbinio tūrio, vairuotojo stažo ir kitų aplinkybių, kasko draudimo kaina per metus gali siekti ir per 1 000 eurų. „Finbee“ nereikalaus šio draudimo: puikiai suprantame, kad, įsigydami naują automobilį, ir taip patirsite daugybę išlaidų, todėl neužkrausime Jums įsipareigojimų naštos.
  • Automobilis iškart tampa Jūsų nuosavybe. Palyginimui, jei riktumėtės autolizingą, automobilis Jums atitektų tik baigus mokėti visas įmokas (mažiausiai po kelerių metų). Skolindamiesi per mūsų platformą, jau nuo pirmosios dienos tampate teisėtas automobilio savininkas.
  • Galite pasiskolinti papildomai: draudimui, padangoms, dokumentų tvarkymui ar kitoms su automobiliu susijusioms reikmėms.

Taigi, „Finbee“ – patikimas ir vienas lanksčiausių rinkoje finansuotojas, klientų vertinamas dėl to, kad gali pasiūlyti draugiškas ir bičiuliškas skolinimosi sąlygas.

Paskolą – kaip ir automobilį – planuokite ir rinkitės atsakingai. Vienais jų važiuoti – tikras malonumas, kiti tik apsunkina gyvenimą. Apie atsakingą skolinimąsi daugiau informacijos rasite mūsų tinklalapyje.

Taip pat gali būti įdomu