Antrinės rinkos įdomybės

 

Sveiki,

Atsižvelgdami į jūsų pageidavimą kas mėnesį dalinsimės antrinės rinkos statistika. Antrinėje investuotojai turi patogią galimybę investuoti net ir dideles sumas ir suformuoti portfelį greičiau nei pirminėje rinkoje.

Visgi, nuo 2021 m. rugsėjo mėnesio stebėtas padidėjęs prekybos antrinėje rinkoje aktyvumas (mėnesio vidurkis – 83.976 Eur) panašu, kad išsisėmė. Balandį įvykdyta 31% mažiau sandorių nei kovą. Bendra mėnesio antrinės rinkos apyvarta – 50.807 Eur.

Antrinės rinkos įdomybės

99% nuolaida

Balandį buvo įvykdyti du sandoriai su 99% nuolaida. Sandorio metu paskolos vėlavo 705 ir 811 dienų. Iš vieno šių skolininkų paskutinį kartą antstoliai išieškojo lėšas 2021 metų balandį, tad jei situacija pasikartos pirkėjui investicija bus sėkminga.

3% premija 654 dienas vėluojančiai paskolai

Džiugu, kad investuotojai pasitiki Finbee išieškojimu ir kai kurias ilgai vėluojančias paskolas perka mokėdami premiją. Istoriškai paskolos išieškomos per penkis metus.

Daugiau nei 100% pelnas per 5 dienas

Kitame spektro gale – 50% nuolaida laiku mokančio skolininko paskolai. Paskola buvo pilnai grąžinta už penkių dienų ir pirkėjas uždirbo dvigubai, bei gavo viso mėnesio palūkanas.

Primename!

Vis daugiau investuotojų renkasi investuoti automatiškai naudojantis automatiniu skolinimu. Pasyvus investavimas taupo jūsų laiką ir leidžia investuoti į populiariausias paskolas. Instrukciją kaip atsinaujinti portfelio nustatymus pateikiame čia.

Taip pat gali būti įdomu