Sveiki atvykę į FinBee

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

TURITE KLAUSIMŲ?

Prieš pradedant

Skolinimosi internetu platforma, kur žmonės skolina pinigus vieni kitiems. Dėka šios finansinės paslaugos, paskolų suteikimas tapo inovatyviu, skaidresniu ir paskolų gavėjams ir paskolų davėjams. Paskolų gavėjams taikomos metinės palūkanų normos, dažniausiai, nustatomos investuotojų, kurie tarpusavyje varžosi, siūlydami kuo mažesnes palūkanas. Kad būtų suvaldyta skolinimo rizika, ji yra diversifikuojama – į vieną paskolą paprastai investuoja keletas paskolų davėjų, taip sumažindami galimą nuostolį paskolos gavėjo nemokumo atveju.

P2P skolinimo modelis atsirado prieš beveik 10 metų Didžiojoje Britanijoje ir šiuo metu yra populiarus visame pasaulyje. Daugiausia internetinių platformų yra sukurta Amerikoje, Kinijoje, Anglijoje. Pastarosios vyriausybė taip pat investuoja per šalyje veikiančias P2P skolinimo platformas.

Augantis žmogus – verslui arba žmogus-žmogui skolinimo populiarumas rodo, jog investuotojai įvertino galimybę uždirbti daugiau, prisiimant didesnę riziką, bet nepaliekant pelno bankams ar kitoms finansinėms institucijoms.

FinBee tai skolinimosi internetu platforma, įkurta 2015 metais. FinBee tikslas yra tapti lyderiaujančia tarpusavio skolinimo bendrove Lietuvoje, siekti sparčios plėtros užsienio rinkose.

FinBee tarpusavio skolinimo platforma yra sukurta remiantis Madiston tarpusavio skolinimo programine įranga. Šis techninis sprendimas leidžia FinBee teikti rinkai patikrintas ir profesionalias P2P skolinimo paslaugas.

Visos finansinės operacijos tarp investuotojų ir paskolų gavėjų yra atliekamos per Citadele banke esančia depozitinę sąskaitą. Depozitinėje sąskaitoje esančios investuotojų lėšos yra investuotojų nuosavybė, be to depozitinėje sąskaitoje esančioms lėšoms galioja indėlių draudimas.

UAB „Finansų Bitė“ yra įrašyta į Lietuvos banko vartojimo kreditų davėjų ir tarpusavio skolinimo platformų operatorių sąrašą, įtraukta į Asmens duomenų valdytojų valstybės registrą.

FinBee yra tarpusavio skolinimosi ir investavimo platforma (P2P), kuri sujungia tuos, kurie nori pasiskolinti, su tais, kurie ieško įvairių investavimo galimybių.

Spauskite čia ir užpildykite registracijos formą, kurioje turite nurodyti asmeninę informaciją apie save.

Norėdami pasipildyti FinBee paskyrą perveskite norimą sumą pagal žemiau pateiktus mokėjimo rekvizitus.

Mokėjimo informacija
Gavėjas: UAB „Elektroninių pinigų bitė“
SWIFT kodas: MDBA LT 22
Bankas:  UAB „Medicinos bankas”
Sąskaitos numeris: LT027230000000469072

Nepamirškite mokėjimo paskirtyje nurodyti savo FinBee paskyros vartotojo vardo.

Pavedimą privalote atlikti iš asmeninės banko sąskaitos.

Atlikus pirmą pavedimą, Jūsų banko sąskaita bus susieta su FinBee paskyra. Tai reiškia, jog pavedimai bus priimami ir lėšos grąžinamos į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo gautas pirmas pavedimas.

Pinigų įskaitymo ir išmokėjimo mokesčiai depozitinėje sąskaitoje netaikomi.

Prašome atkreipti dėmesį, kad lėšų įskaitymai ir išmokėjimai FinBee gali užtrukti iki 1 darbo dienos.

Įmonė gali investuoti FinBee tik tuo atveju jeigu yra įrašyta į vartojimo kreditų davėjų sąrašą. Susisiekite su mumis ir FinBee padės Jums sutvarkyti visus reikalingus dokumentus, kad įmonė būtų įrašyta į vartojimo kreditų davėjų sąrašą.

Investavimas pasinaudojant tarpusavio skolinimo platformomis, taip pat kaip ir investavimas į kitus finansinius instrumentus, yra susijęs su rizikos prisiėmimu. Dėl to, prieš pradėdami investuoti  į neapsaugotas vartojimo paskolas, turite tinkamai įvertinti savo, savo šeimos ar savo verslo finansinę padėtį ir su investavimu susijusią riziką.

Paskolos, į kurias investuojate per FinBee platformą, nėra apdraustos indėlių draudimu ar užtikrintos nekilnojamo turto įkeitimu, taip pat nėra garantuojama, kad klientas, kuriam paskolinote pinigų, tinkamai vykdys savo finansinius įsipareigojimus.

Investavimo rizikos laipsnį, paskolas, į kurias investuoti, ir kitus kriterijus pasirenka pats investuotojas, todėl FinBee neprisiima atsakomybės už investuotojų patirtus nuostolius.

FinBee nėra jokių paslėptų mokesčių. Norime, kad tiksliai žinotumėte, kada ir kokios paslaugos yra apmokestintos. FinBee taiko 1% dydžio mokestį nuo Jūsų antrinėje paskolų rinkoje parduodamos paskolos sumos.

Kai paskolų gavėjai vėluoja mokėti arba nustoja mokėti paskolą apskritai, FinBee taiko geriausią bankinio sektoriaus praktiką, kad skolininkai įgyvendintų savo įsipareigojimus. Jokie papildomi mokesčiai už skolų išieškojimą investuotojams nėra taikomi. Visi pinigai, kuriuos pavyksta susigrąžinti iš skolininko, yra pervedami investuotojams.

Jums nereikia turėti didelio portfelio, kad galėtumėte pradėti investuoti FinBee. Minimali investavimo suma – 5 Eur. Į kiekvieną paskolą galite investuoti mažomis dalimis. Tai reiškia, kad Jums nebūtina vienam finansuoti visą paskolą. Rekomenduojame į kiekvieną paskolą investuoti po nedidelę sumą. Tokiu būdu vienam paskolos gavėjui nevykdant savo finansinių įsipareigojimų, Jūs patirsite mažesnę žalą savo paskolų portfeliui. Siūlome pradėti skolinti nedideles sumas pinigų, kad suprastumėte ir įvertintumėte FinBee veikimo principus ir investavimo riziką, ir tik po to pradėti skolinti reikšmingas sumas.

Telefonu: +370 5 2199529
El. paštu: [email protected]

Telefonu: 8 698 32050
El. paštu: [email protected]
Atvykti pas mus adresu: Šv. Ignoto g. 5, Vilnius

Visos UAB „Elektroninių pinigų bitė“ priklausančioje depozitinėje sąskaitoje, atidarytoje UAB „Medicinos bankas“, esančios lėšos yra investuotojų asmeninė nuosavybė. FinBee bankroto atveju, visos depozitinėje sąskaitoje esančios lėšos būtų grąžintos investuotojams. UAB „Elektroninių pinigų bitė“ priklausanti depozitinė sąskaita yra visiškai atskirta nuo UAB „Finansų bitė“ sąskaitų. Į šią sąskaitą paskolos gavėjai taip pat moka paskolos įmokas, taigi bankroto atveju visos paskolos gavėjų pervestos įmokos būtų pervedamos investuotojams pagal įmokų grafiką.

Remiantis Lietuvos bankui pateiktu ir suderintu Veiklos tęstinumo planu, bankroto atveju galiojančių paskolos sutarčių administravimą perims kita įmonė, su kuria yra pasirašyta sutartis. Veiklos tęstinumo planas yra skirtas maksimaliai apsaugoti investuotojų interesus bankroto atveju.

Grąžinkite paskolą per 14 dienų be jokių mokesčių ar papildomų sąlygų!

Kiekvienas paskolos gavėjas, nenurodydamas priežasties, turi teisę atsisakyti paskolos Sutarties per 14 kalendorinių dienų nuo sutarties sudarymo dienos.

Grąžinimo tvarka:

– per 14 dienų, nuo sutarties sudarymo dienos informuokite mus elektroniniu paštu ([email protected]) ar registruotu laišku (adresu Šv. Ignoto g. 5, Vilnius, Lietuva LT-01144) apie Paskolos Sutarties atsisakymą.
– perveskite pasiskolintą sumą į nurodytą FinBee sąskaitą.

Susiję su skolinimusi

Sprendimą dėl paskolos suteikimo priimame per 1 dieną, o paskolą Jums išmokame ne vėliau kaip po 2-3 darbo dienų.

Taip, visą paskolą ar jos dalį galima grąžinti iš anksto kiekvieno mėnesio pabaigoje. Kai anksčiau laiko grąžinama paskolos suma viršija 2320 eurų per bet kurį dvylikos mėnesių laikotarpį, turėsite sumokėti kompesaciją. Kompensacijos dydis priklauso nuo likusio paskolos termino. Jeigu laikotarpis nuo vartojimo kredito grąžinimo anksčiau nustatyto termino datos iki sutartos vartojimo kredito sutarties pabaigos datos yra ilgesnis kaip vieni metai, kompensacijos dydis yra 1%. Kitais atvejais kompensacija negali viršyti 0.5% anksčiau nustatyto termino grąžinamos vartojimo kredito dalies. Išankstinio grąžinimo atveju gali būti pritaikyti ir kiti mūsų svetainėje nurodyti mokesčiai.

Prašome nedelsiant su mumis susisiekti jei manote, kad negalėsite laiku sumokėti įmokos ar grąžinti paskolos. Jei pradelsite įmoką ar paskolos grąžinimą mes patys ar per paskolų ieškojimo bendrovę su Jumis susisieksime išsiaiškinti priežastis, bei imsimės priemonių pasidengti pradelstą mokėjimą. Jei įmoka ar paskola pradelsiama daugiau nei 3 dienas, Jums bus pritaikytas nemokos administravimo mokestis, bei kitos su nemokos administravimu
susijusios išlaidos (bylinėjimosi ir kt.). Jei pradelsite mokėti daugiau įmokų, Jūsų paskolos sutartis bus vienašališkai nutraukta. Mes patys ar per tarpininką imsimės veiksmų išieškoti sumas, mokėtinas pagal kredito sutartį.

Susiję su skolinimusi (verslui)

Priemonė „Avietė“ sudarys sąlygas smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams lengviau pasiskolinti per sutelktinio finansavimo platformas, o finansuojamai verslo paskolai galės būti skirta iki 10 000 eurų valstybės lėšų. Maksimali valstybės lėšomis finansuojama suma negalės viršyti 40 proc. paskolos sumos. Paskola galės būti teikiama iki 3 metų laikotarpiui ir skirta tiek investicijoms, tiek apyvartiniam kapitalui finansuoti, išskyrus finansinių įsipareigojimų refinansavimą, finansinės veiklos ar gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto finansavimą.

Sutelktinėms paskoloms „Avietė“ finansuoti Ūkio ministerija skyrė 4,615 mln. eurų valstybės lėšų, kurias sudaro 2007–2013 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansavimo laikotarpiu sėkmingai panaudotos ir per įgyvendintas priemones grįžusios ir (ar) grįšiančios lėšos.

Daugiau skaitykite čia: http://invega.lt/lt/startuoja-pirmoji-valstybes-remiama-sutelktinio-finansavimo-priemone-aviete/

Kaip pasinaudoti palūkanų kompensavimu verslui?

– į paskolą turi būti investuota “Avietės” lėšų;

– paskola turi būti investicinė. T.y. tokia, kurios ne mažiau kaip 51 procentą sumos numatyta skirti paskolos gavėjo investicijoms į jo ilgalaikį materialųjį ir nematerialųjį turtą finansuoti;

– palūkanų kompensavimu gali pasinaudoti mažos ir vidutinės įmonės, veikiančios gamybos ir paslaugų sektoriuose.

– kompensacijos dydis 95 proc. Palūkanų norma, nuo kurios skaičiuojama maksimali dalinės palūkanų kompensacijos suma, yra finansavimo sutartyje nustatyta metinių palūkanų norma, taikoma finansavimo sutarties pasirašymo dieną. Jei ši palūkanų norma yra didesnė kaip 7 procentai metinių palūkanų, dalinė palūkanų kompensacija apskaičiuojama imant 7 procentų metinių palūkanų normą.

Daugiau informacijos : http://invega.lt/lt/palukanu-kompensavimas/salygos/

https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/6ee75080e4a811e5b18181b790158f61/asr

Per FinBeeVerslui platformą pasiskolinti gali:

 • Šios įmonių rūšys: AB, UAB, MB, individualią veiklą vykdantys asmenys
 • Įmonės veikiančios ilgiau nei 1 kalendorinius metus
 • Pelningos įmonės

Mokesčių dydis nustatomas kiekvienam skolininkui individualiai, atsižvelgiant į kredito riziką, paskolos sumą, grąžinimo terminą, paskolos užtikrinimo priemones.

Daugiau apie mokesčio mokėjimą ir apskaičiavimą čia.

Sprendimą dėl paskolos suteikimo priimame per 1 dieną. Jei finansavimo pasiūlymas Jums patiks, investuotojams pasiūlysime investuoti į Jūsų įmonės paskolą. Paskolos lėšas Jums pervesime tą pačią ar sekančią darbo dieną, po investuotojų paskolos sufinansavimo.

Taip, visą paskolą ar jos dalį galima grąžinti iš anksto. Jokie išankstinio grąžinimo mokesčiai nėra taikomi.

Prašome nedelsiant su mumis susisiekti jei manote, kad negalėsite laiku sumokėti įmokos ar grąžinti paskolos. Jei pradelsite įmoką ar paskolos grąžinimą mes patys ar per paskolų ieškojimo bendrovę su Jumis susisieksime išsiaiškinti priežastis, bei imsimės priemonių pasidengti pradelstą mokėjimą. Jei įmoka ar paskola pradelsiama daugiau nei 3 dienas, Jums bus pritaikytas nemokos administravimo mokestis, bei kitos su nemokos administravimu susijusios išlaidos (bylinėjimosi ir kt.). Jei pradelsite mokėti daugiau įmokų, Jūsų paskolos sutartis bus vienašališkai nutraukta. Mes patys ar per tarpininką imsimės veiksmų išieškoti sumas, mokėtinas pagal kredito sutartį.

 1. Užpildykite prašymą paskolai gauti (nuo 1 iki 2 minučių) „Prašymas paskolai„.
 2. Gaukite pasiūlymą dėl paskolos.
 3. Pasirašę susitarimą išmokėsime Jums lėšas

Skolinantis per mūsų platformą galėsite tai padaryti pigiau, paprasčiau ir greičiau. Visas su paskola susijusias operacijas galėsite tvarkyti elektroniniu būdu. Užpildę paraišką, paskolą galite gauti ir tą pačią darbo dieną, o mūsų lengvai pasiekiama specialistų komanda visada pasiruošusi padėti.

Susiję su investavimu

Pradėti investuoti per FinBee platforma galima kai:

 • Turite banko sąskaitą bet kuriame Europos Sąjungoje veikiančiame banke.
 • Esate vyresnis nei 18 metų.
 • Turite galiojantį asmens tapatybės dokumentą

Pirmiausia Jums reikia savo FinBee paksyroje užpildyti kliento pažinimo anketą. Kai anketa yra patvirtinama vadybininko, norint pradėti skolinti reikia papildyti savo FinBee paskyrą. Kuomet savo paskyroje turite x Eur laisvai disponuojamų lėšų, galite pasirinkti šiuo investavimo būdus:

 1. Rankinį
 2. Automatinį skolinimą

Lėšų įskaitymai ir išmokėjimai FinBee gali užtrukti iki 1 darbo dienos.

Pateikto pasiūlymo atšaukti nėra galimybės. Su tokiomis sąlygomis sutinkate teikdamas pasiūlymą. Tačiau Jūs visada galite pasinaudoti antrine rinka ir parduoti savo paskolos dalį kitam investuotojui.

Savo FinBee paskyroje spauskite mygtuką „Įnešti/Išsimokėti lėšas“. Tuomet norėdami išsimokėti lėšas spauskite „Išsimokėti“. Įveskite sumą, kurią norite išsimokėti ir spauskite „Išmokėti“. Nurodyta suma bus grąžinta per 1 darbo dieną į Jūsų banko sąskaitą.

Susiję su investavimu (verslui)

FinBeeVerslui aiškiai supranta, kad investuotojai, pasitikėdami mūsų platforma, tikisi kuo didesnės finansinės grąžos. Dėl to savo veikloje itin didelį dėmesį skiriame mokių klientų paieškai, klientų patikrinimo ir rizikos valdymo procesams.

Investavimas pasinaudojant sutelktinio finansavimo platformomis, taip pat kaip ir investavimas į kitus finansinius instrumentus, yra susijęs su rizikos prisiėmimu. Dėl to, prieš pradėdami investuoti į paskolas, turite tinkamai įvertinti savo, savo šeimos ar savo verslo finansinę padėtį ir su investavimu susijusią riziką.

Paskolos, į kurias investuojate per FinBeeVerslui platformą, nėra apdraustos indėlių draudimu, taip pat nėra garantuojama, kad klientas, kuriam paskolinote pinigų, tinkamai vykdys savo finansinius įsipareigojimus. Todėl yra galimas visiškas arba dalinis investuotų lėšų ar pelno praradimas.

Jei nuspręsite išsiimti investuotas lėšas anksčiau nei jas privalo grąžinti paskolos gavėjas (-jai), tai galėsite padaryti pasiūlydami kitiems investuotojams įsigyti Jūsų turimas investicijas į paskolas. Priklausomai nuo kitų investuotojų paklausos, norimas parduoti investicijas gali tekti parduoti su nuolaida arba gali išvis jų nepavykti parduoti.

Investavimo rizikos laipsnį, paskolas, į kurias investuoti, ir kitus kriterijus pasirenka pats investuotojas, todėl FinBeeVerslui neprisiima atsakomybės už investuotojų patirtus nuostolius.

Statiską apie išduotas paskolas galite parsisiųsti čia (atnaujinama kartą per mėnesį).

Atlikdami paskolų gavėjų kreditingumo vertinimus, siekiame kuo tiksliau įvertinti,
kokia yra finansuotojo nuostolių tikimybė.

Palyginę juridinių asmenų paskolų (FB-V) nemokumo statistiką su privačių asmenų (FB-P) nemokumo statistika padarėme išvadą, kad šiuo metu juridinių asmenų ir fizinių asmenų reitingai nėra tapatūs, ir tai investuotojams apsunkina sprendimų priėmimą.

Siekiant suvienodinti prisiimamos rizikos suvokimo lygį verslo ir privačių klientų paskoloms, nuo 2018 m. birželio 13 d. naudosime naują reitingų sistemą:

 • Esamos juridinių asmenų D reitingo paskolos perklasifikuojamos kaip C reitingo paskolos;
 • Esamos juridinių asmenų C reitingo paskolos perklasifikuojamos kaip B reitingo paskolos;
 • Esamos juridinių asmenų B, A, A* reitingų paskolos lieka be pasikeitimų;
 • Esamos fizinių asmenų paskolos lieka be pasikeitimų.

Papildomai esami juridinių asmenų ir fizinių asmenų reitingai buvo palyginti su tarptautinių reitingų agentūrų Standart and Poor‘s ir Moody’s nemokumo statistika.

Nemokumo lygiai nuo reitingui priskirtų paskolų (%)

FB-V C lygio 2,63% nemokumo rizika neatitinka C klasės paskolų nemokumo rizikos (per žema)
FB-V D lygio 1,47% nemokumo rizika neatitinka D klasės paskolų nemokumo rizikos (per žema)

Susiję su mokesčiais

Pagal galiojančius Lietuvos Respublikos teisės aktus, FinBee teikia informaciją apie Jūsų platformoje uždirbtas palūkanas Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI). Uždirbtos palūkanos yra apmokestinamos 15 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifu, o informaciją apie jas galite rasti savo kasmetinėje pajamų deklaracijoje.

Primename, kad nuo 2018 m. sausio 1 d. gautų palūkanų už suteiktas paskolas per tarpusavio skolinimo platformą ar sutelktinio finansavimo platformą suma neviršijanti 500 EUR per mokestinį laikotarpį yra laikoma neapmokestinamosiomis pajamomis.

Pagal galiojančius teisės aktus, „FinBee” yra atsakinga už mokėtino gyventojų pajamų mokesčio (GPM) surinkimą iš investuotojų, kurie nėra nuolatiniai Lietuvos Respublikos gyventojai. GPM tarifas yra 15 proc. ir jis yra automatiškai nuskaičiuojamas nuo uždirbtų palūkanų gavus paskolos įmoką.

Jei nesate nuolatinis Lietuvos Respublikos gyventojas ir gyvenate valstybėje, kuri turi pasirašiusi Dvigubo apmokestinimo išvengimo sutartį su Lietuvos Respublika, užpildžius reikiamus dokumentus, galite susimažinti taikomą GPM tarifą. Susisiekite su mumis el. paštu, pateiksime visą reikalingą informaciją norint susimažinti taikomą GPM tarifą.

Susiję su mokesčiais (verslui)

Nuolatiniai Lietuvos gyventojai skolinantys juridiniams asmenims per sutelktinio finansavimo platformą, privalo patys sumokėti pajamų mokestį nuo gautų palūkanų sumos (B klasės pajamos). Tai reiškia, kad GPM (gyventojų pajamų mokestį) nuo tokių pajamų turi apskaičiuoti, sumokėti ir deklaruoti pats gyventojas, gavęs palūkaninių pajamų.
Gautas palūkanines pajamas jis turi deklaruoti pats arba per įgaliotą asmenį, pateikdamas metinės pajamų deklaracijos GPM308 formą ir šios deklaracijos formos GPM308P priedą „Apmokestinamosios pajamos“. Tokioms palūkanoms nėra numatyta GPM lengvatų ir jos apmokestinamos nuo pirmo euro taikant 15 proc. GPM tarifą.
Pajamų deklaravimui, FinbeeVerslui pateiks reikalingus duomenis apie per kalendorinius metus gautas palūkanas.

Delspinigiai ir baudos už sutartinių įsipareigojimų nevykdymą ar pavėluotą vykdymą, išmokamos paskolos davėjui už suteiktas paskolas, nelaikomos palūkanomis.

LR (Lietuvos Respublikos) juridinis asmuo, suteikęs paskolą kitam LR juridiniam asmeniui per sutelktinio finansavimo platformą, informacijos apie suteiktas ir grąžintas paskolas bei gautas palūkanas VMI neteikia.

Užsienio vieneto (ne LR juridinis asmuo) gaunamos palūkanos neapmokestinamos mokesčiu prie pajamų šaltinio, jeigu:
– tokias pajamas jis gauna ne per savo nuolatinę buveinę Lietuvos Respublikoje ir
– užsienio vienetas yra įregistruotas ar kitaip organizuotas Europos ekonominės erdvės valstybėje arba valstybėje, su kuria sudaryta ir taikoma dvigubo apmokestinimo išvengimo sutartis (šalių sąrašas).

Lietuvos Respublikos juridiniai asmenys, investuotojai, iki kitų kalendorinių metų balandžio 15 dienos, privalo VMI pateikti tinkamai užpildytą deklaracijos FR0711 formą apie per kalendorinius metus fiziniams asmenims suteiktas paskolas, kurių kiekvienos suma yra lygi arba didesnė kaip 600 eurų. Taip pat per kalendorinius metus fizinių asmenų grąžintas paskolas ar jų dalis, neatsižvelgiant į grąžintos paskolos dalies sumą. FinbeeVerslui pateiks reikalingus duomenis deklaracijai užpildyti.

LR juridiniai asmenys, Paskolos gavėjai, iki kitų kalendorinių metų balandžio 15 dienos, privalo VMI pateikti tinkamai užpildytą deklaracijos FR0711 formą apie per kalendorinius metus iš fizinių asmenų gautas paskolas, kurių kiekvienos suma yra lygi arba didesnė kaip 600 eurų. Taip pat per kalendorinius metus fiziniams asmenims grąžintas paskolas ar jų dalis, neatsižvelgiant į grąžintos paskolos dalies sumą. FinbeeVerslui pateiks šiai deklaracijai užpildyti reikalingus duomenis apie paskolų davėjus.

Investuotojai į paskolas mūsų platforma naudojasi visiškai nemokamai.
FinBeeVerslui taiko tik 1% dydžio mokestį nuo Jūsų antrinėje paskolų rinkoje parduodamo portfelio ar paskolos sumos.

Kiti klausimai

UAB “Finansų bitė verslui” veiklą organizuoja vadovaudamasi Sutelktino finansavimo įstatymu. Jei neišgirdome Jūsų pastabų ar nusivylėte mūsų paslauga, norime Jūsų paprašyti kreiptis į mūsų įmonės vadovą tiesiogiai mob. telefonu 8 620 29108 arba el. paštu [email protected]

Kaip teikti nusiskundimą Lietuvos bankui, galite sužinoti čia.
Kaip teikti nusiskundimą duomenų apsaugos inspekscijai, galite sužinoti čia.