Sveiki atvykę į FinBee

KODĖL RINKTIS FINBEE?

Trys priežastys kodėl galite pasitikėti FinBee:


Trys pagrindinės priežastys, kodėl investuotojai renkasi „FinBee“:

  1. Mūsų vidutinė istorinė grąža yra didžiausia, o vėluojančių paskolų procentas – mažiausias tarp Lietuvos tarpusavio skolinimo platformų. 2017 m. rugsėjo duomenimis, skolinantys pinigus mūsų platformoje gali tikėtis vidutiniškai 21 proc. grąžos, o daugiau nei 90 d. vėluojančių paskolų procentas siekia vos 4,8 proc. Pagal šiuos rodiklius pirmaujame Lietuvoje ir esame tarp geriausius rezultatus rodančių tarpusavio skolinimo platformų Europoje
  2. Esame vienintelė platforma Lietuvoje, kurioje galite skolinti verslui. Nuo 2017 m. pradžios mūsų platformoje galite skolinti ir verslo įmonėms, todėl „FinBee“ investuotojai turi itin didelį įvairaus tipo, dydžio ir rizikos laipsnio paskolų pasirinkimą. Kiekviena verslo paskola yra suteikiama su užstatu arba įmonės savininko asmenine garantija.
  3. Su kiekvienu paskolos gavėju sutartį pasirašome gyvai. „FinBee“ skiria išskirtinį dėmesį klientų atrankai. Norėdami pažinti savo klientus ir užtikrinti, kad paskolos gavėjas nesinaudoja pasisavinta kito tapatybe, kiekvieną sutartį pasirašome gyvai. Tai yra papildomas saugumas Jūsų investicijoms.

Ir, žinoma, mes netaikome jokių komisinių mokesčių investuotojams.

Primename, kad nors p2p skolinimas ir yra sąlyginai mažos rizikos investicija, atsakomybę už investuojamas sumas prisiimate Jūs.