Sveiki atvykę į FinBee

APIE MUS

Apie FinBee

FinBee (Finansų Bitė) – tai internetinė platforma, įkurta 2015 metais. Mūsų tikslas yra tapti lyderiaujančia tarpusavio skolinimo bendrove Lietuvoje, siekti sparčios plėtros užsienio rinkose.

Naudodamiesi inovatyviais sprendimais, siekiame sukurti aplinką, kurioje laimi visi – skolininkai gaudami žemas palūkanų normas, investuotojai – saugiai ir paprastai uždirbdami aukštas palūkanas. Manome, kad įgyvendinę šiuos tikslus, pasieksime spartaus FinBee augimo ir taip prisidėsime prie žmogus – žmogui paslaugų plėtros pasaulyje.

FinBee tarpusavio skolinimo platforma yra sukurta remiantis Madiston tarpusavio skolinimo programine įranga. Šis techninis sprendimas leidžia FinBee teikti rinkai patikrintas ir profesionalias P2P skolinimo paslaugas. Susipažinkite su sistemos kūrėjais.

Visos finansinės operacijos tarp investuotojų ir paskolų gavėjų yra atliekamos per Citadele banke esančia depozitinę sąskaitą. Depozitinėje sąskaitoje esančios investuotojų lėšos yra investuotojų nuosavybė, be to depozitinėje sąskaitoje esančioms lėšoms galioja indėlių draudimas.

UAB „Finansų Bitė“ yra įrašyta į Lietuvos banko vartojimo kreditų davėjų sąrašą, tarpusavio skolinimo platformų operatorių sąrašą, įtraukta į Asmens duomenų valdytojų valstybės registrą.

Jei turite klausimų ir norite pasikonsultuoti investavimo ir skolinimosi klausimais – kreipkitės į mūsų profesionalų komandą, kuri visada pasiruošusi perduoti Jums savo patirtį. Susisiekite su mumis.

Mūsų komanda

Tim Simon

Tim Simon

Valdybos narys

Tim yra įkūręs ir dirbęs vadovu AIM ir Londono akcijų biržose kotiruojamose įmonėse „Quotient“ ir „Mondas“, kur įgavo ilgametę patirtį ,sėkmingai įgyvendindamas finansinių technologijų rinkos projektus. Pastaruosius kelerius metus Tim gilinosi į skaitmenines jungtinio finansavimo ir P2P programas, įskaitant ir paskolų rinką. To rezultatas – auganti kompanija „Madiston“, kuri sukūrė ištobulintą internetinę platformą P2P finansinei veiklai.

Darius Kriukas

Darius Kriukas

Valdybos pirmininkas

Darius yra profesionalus veiklos plėtros vadovas. Savo karjeros metu jis padėjo iškilti garsioms Lietuvos įmonėms tiek šalies viduje, tiek išorėje. Jis buvo didžiausios Lietuvoje ir Latvijoje didmeninės prekybos įmonės „Sanitex“ vadovas, vienos didžiausių šalyje nekilnojamojo turto vystymo įmonės „MG Valda“ generalinis direktorius. Šiuo metu Darius dirba plėtros vadovu logistikos kompanijoje „Girteka“, kurioje dirba 7000 darbuotojų ir kuri valdo 6000 transporto priemonių.

Laimonas Noreika

Laimonas Noreika

CEO ir įkūrėjas

Laimonas yra padėjęs iškilti ne vienam jaunam verslui. Dirbdamas B2C Laimonas apjungia pažangias marketingo strategijas su naujausiais IT sprendimais finansų srityje. Jo įžvalgos ir nuoseklus darbas potencialias sritis paverčia pelningu verslu.

Darius Noreika

Darius Noreika

COO

Darius pastaruosius aštuonerius metus dirba kaip kreditingumo vertintojas įvairiuose tarptautiniuose bankuose. Jo patirtis bankininkystės sektoriuje padeda FinBee sukurti patikimą besiskolinančių patikrinimo modelį ir užtikrinti paskolų gavėjų patikimumą.

Edita Lukošienė

Edita Lukošienė

Klientų aptarnavimo vadovė

Edita bankų klientų aptarnavimui jau skyrė daugiau kaip devynerius savo karjeros metus. Jos gera nuotaika, tikslūs ir greiti atsakymai bei konsultacijos padėjo valdyti klientams savo asmeninius finansus tarptautinių bankų padaliniuose. Dabar aukščiausius klientų aptarnavimo standartus Edita taiko FinBee.

Gabrielė Adomonytė

Gabrielė Adomonytė

Santykių su skolintojais vadovė

Gabrielė yra jauna ir entuziastinga specialistė. Ji itin aukštais rezultatais baigė ekonomikos ir vadybos universitetą ISM, o darbinės praktikos įgijo bankroto administravimo įmonėje. FinBee komandoje Gabrielė yra atsakinga už skolų išieškojimo proceso tobulinimą ir investuotojų aptarnavimą. Jos kruopštus ir kryptingas darbas padės investuotojams uždirbti dar didesnę grąžą.

Išbandyk FinBee

> pasiskolinkarba> investuok
Pranešti apie klaidą