Sveiki atvykę į FinBee

APIE MUS

APIE FINBEE

„FinBee“ yra tarpusavio skolinimo platforma, kurioje žmonės skolina žmonėms palankiausiomis sąlygomis. Mūsų platformoje laimi visi – paskolų gavėjai džiaugiasi žemomis palūkanomis ir mažomis mėnesio įmokOmis, o investuojantys į paskolas paprastai ir saugiai uždirba solidžią grąžą.

Nuo mūsų veiklos pradžios 2015 m. rugpjūtį iki 2017 m. spalio per mūsų platformą žmonės pasiskolino virš 7 mln. eurų. Net 96% mūsų klientų sako, kad refinansavus savo kreditus per „FinBee“, jų mokamos mėnesinės įmokos sumažėjo.

Visos finansinės operacijos tarp investuotojų ir paskolų gavėjų yra atliekamos per Citadele banke esančia depozitinę sąskaitą. Depozitinėje sąskaitoje esančios investuotojų lėšos yra investuotojų nuosavybė, be to depozitinėje sąskaitoje esančioms lėšoms galioja indėlių draudimas.

„FinBee“ valdanti UAB „Finansų Bitė“ yra įrašyta į Lietuvos banko vartojimo kreditų davėjų sąrašą, tarpusavio skolinimo platformų operatorių sąrašą, įtraukta į Asmens duomenų valdytojų valstybės registrą bei Elektroninių pinigų įstaigų sąrašą.

Jei turite klausimų ir norite pasikonsultuoti – kreipkitės į mūsų komandą, kuri yra visada pasiruošusi Jus išklausyti ir patarti.

MŪSŲ KOMANDA

laimonas_noreika
Laimonas Noreika

Direktorius

Laimonas yra verslininkas bei B2C rinkodaros profesionalas, savo veikloje sujungiantis pažangias marketingo strategijas su naujausiais IT sprendimais finansų srityje. Jo įžvalgos ir nuoseklus darbas potencialias sritis paverčia pelningu verslu.

audrius_griskevicius
Audrius Griškevičius

„FinBee Verslui“ vadovas

Audrius aštuonerius metus dirbo „Swedbank“ grupėje, kur buvo atsakingas už pardavimus stambiems verslo klientams ir paskolų restruktūrizavimą. Prieš prisijungdamas prie FinBee komandos, stažavosi Londone, kur įgijo verslo vadybos magistro laipsni (MBA), HULT tarptautinėje verslo mokykloje.

darius_noreika
Darius Noreika

Operacijų vadovas

Prieš prisijungdamas prie „FinBee“, Darius aštuonerius metus dirbo finansų analizės ir kredito rizikos vertinimo srityje bankuose „Danske bank“ ir „Swedbank“. Dariaus patirtis leido sukurti kredito rizikos vertinimo metodus, užtikrinančius patikimą paskolos gavėjų atranką. Darius yra atestuotas finansų analitikas (CFA).

giedre_padagaite
Giedrė Padagaitė

Rinkodaros ir komunikacijos vadovė

deividas_norkunas
Deividas Norkūnas

Programuotojas

vita_meskene
Vita Meškėnė

Teisininkė

elena_dambrauskaite
Elena Dambrauskaitė

Pardavimų vadovė

monika_kvaraciejute
Monika Kvaraciejūtė

Projektų vadovė

ramune_varnauskiene
Ramunė Varnauskienė

Klientų aptarnavimo specialistė

lukas_grasys
Lukas Grašys

Klientų aptarnavimo specialistas

toma_kavaliauskiene
Toma Kavaliauskienė

Verslo klientų aptarnavimo specialistė

simas_baranauskas
Simas Baranauskas

Verslo klientų vadybininkas

FINBEE.CZ KOMANDA

jan_baláz
Jan Baláž

Kredito rizikos vertinimo vadovas