Antrinės rinkos gidas: mėnesio palūkanos per 1 dieną

Dažnai sulaukiame Jūsų klausimų kaip uždirbti antrinėje rinkoje ir pradedame antrinės rinkos strategijos straipsnių ciklą, kurio naują dalį išleisime kas mėnesį.

Kaip uždirbti viso mėnesio palūkanas per kelias dienas?

Paskolos palūkanas skolininkas investuotojui moka už visą mėnesį. Nusipirkus paskolą, kurios įmoka yra rytoj, skolininkui ją apmokėjus laiku, gausite palūkanas už visą mėnesį, nors pinigus buvote paskolinę tik dieną.

Ieškant paskolos verta atkreipti dėmesį į du dalykus:

1. Kada paskolos įmoka? – kuo trumpesnis laikotarpis, tuo greičiau gausite palūkanas;

2. Ar skolininkas linkęs vėluoti? – kuo dažniau vėluoja skolininkas, tuo didesnė rizika, kad užtruks, kol gausite įmoką.

Tačiau ši strategija turi du trūkumus:

1. Rizika, kad paskola vėluos ir palūkanų uždirbti per labai trumpą laikotarpį nepavyks;

2. Laikui imlus užsiėmimas – norint peržiūrėti paskolų grafikus tam reikės skirti laiko.

Investicijos paieškos pavyzdys

  1. Ieškome paskolos, kurios įmoka būtų už kelių dienų. Kuo daugiau įmokų skolininkas sumokėjęs, tuo geriau, nes žinome jo mokumo istoriją.Finbee Antrinė rinka
  2. Patikriname ar skolininkas vėlavo pastaruoju metu, paspaudę ant „Pranešimai”. Jei skolininkas iki šiol nėra vėlavęs – didesnė tikimybė, kad atlikdamas artimiausią įmoką taip pat nevėluos.Finbee Antrinė rinka
  3. Skolininkui įmoką apmokėjus – ją galima iškart įkelti pardavimui už savikainą ir paskolą realizavus pasilikti mėnesio palūkanų dydžio pelną arba laikyti paskolą toliau.

Ši strategija naudinga tiek perkant, tiek parduodant. Parduodant siūlome atkreipti dėmesį, kad yra artimiausios įmokos diena – jei ji už kelių dienų, galbūt verta palaukti, gauti palūkanas ir tuomet parduoti paskolą?

Linkiu gerų investicijų!

Simas.

Taip pat gali būti įdomu