Mūsų statistika:

 

20 mln. Eur

Tiek jau išmokėjome lengvatinių paskolų Lietuvos įmonėms

600 įmonių

Tiek įmonių jau gavo valstybės finansavimą per Finbee Verslui

Kviečiame Lietuvos verslą teikti paraiškas programos finansavimui gauti

 

Esame pirmoji sutelktinio finansavimo platforma Lietuvoje teikianti finansavimą smulkiam ir vidutiniam verslui pagal „Invega“ skatinamąją finansinę priemonę „Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams“

Pagrindinis priemonės tikslas: Dėl COVID-19 protrūkio su sunkumais susiduriantiems smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams, suteikti finansavimą paskolų forma, kad jie galėtų susimokėti už savo būtinąsias išlaidas. Priemonei įgyvendinti skirta iki 50 mln. Eur Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų.

Kviečiame Lietuvos verslą teikti paraiškas programos finansavimui gauti. Pateikti paraišką ir sužinoti, kiek galite pasiskolinti, nieko nekainuoja. Finansavimo pasiūlymą gausite 1 darbo dienos bėgyje.

Kodėl Finbee Verslui?

Per 1 darbo dieną

 

Automatizavome įmonių vertinimą lengvatinei paskolai gauti, tam kad paskolos gavimo procesai vyktų sklandžiau ir efektyviau. Įmonės finansavimo galimybes įvertinsime per 1 darbo dieną. Jeigu pirminis pasiūlymas įmonei tinkamas, paskolą galima gauti per 2 darbo dienas (jeigu jos suma neviršija 100 000 eurų). Įmonė turi būti pateikusi visus reikiamus dokumentus Registrų centrui.

Tikslus atsakymas

 

Įmonės, kurios kreipėsi dėl šios paskolos ir neatitiko vertinimo kriterijų, gauna detalų atsakymą, kokių kriterijų neatitiko: išsamiai nurodoma atmetimo priežastis. Atsižvelgiant į atsakymą, pataisant ar patikslinant paraišką, galima ją teikti iš naujo.

Patirtis

 

Tapome pirmąja sutelktinio finansavimo platforma Lietuvoje teikianti finansavimą pagal „Invega“ skatinamąją finansinę priemonę „Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams“. Turime praktinės patirties dirbant su šia priemone nuo pat jos įvedimo pradžios. Galime operatyviai spręsti verslui iškylančias problemas, sudarydami sąlygas finansavimu pasinaudoti kuo greičiau.

Lengvatinė valstybės paskola

Kodėl naudinga?

Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams – tai paskolos be užstato, kurios padeda SVV subjektams, susidūrusiais su sunkumais dėl COVID-19 protrūkio gauti finansavimą paskolų forma, kad SVV subjektai galėtų susimokėti už būtinąsias išlaidas.
Paskolos, skiriamos minimaliems paskolos gavėjo mėnesiniams mokėjimams padengti: darbuotojų darbo užmokesčiui, nekilnojamo turto nuomai, komunalinėms išlaidoms, paskolos administravimo mokesčiams ir kitoms būtinosioms paskolos gavėjo išlaidoms.

Kas gali kreiptis?

– smulkiojo ir vidutinio verslo įmonės, kurios atitinka SVV subjekto statusą pagal SVV įstatymą;
– dėl COVID-19 protrūkio patyrė sunkumų, t. y. jų apyvarta sumažėjo daugiau kaip 30 proc.;
– yra išlaikęs bent 50 proc. darbuotojų, palyginti su paskolos gavėjo darbuotojų skaičiumi, buvusiu 2020 m. kovo 1 dieną.

Jei ši priemonė Jūsų verslui netinka – kviečiame pasidomėti atnaujinta „Invega“ „Avietė – COVID“ programa verslui. Plačiau

Kiek?

Priemonei įgyvendinti skirta iki 50 mln. eurų Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų.
Maksimalus paskolos dydis – 1 000 000 eurų. Vienam paskolos gavėjui iš priemonės lėšų gali būti suteikiama viena paskola.

Kokios paskolos sąlygos?

Fiksuota metinė palūkanų norma Paskoloms priklausomai nuo Paskolos trukmės yra:
Paskolos trukmė iki 12 mėnesių (imtinai) – 0,1 %
Paskolos trukmė nuo 13 mėnesių iki 36 mėnesių (imtinai) – 0,19%
Paskolos grąžinimo atidėjimas – 6 mėnesiai
Paskolos administravimo mokestis – 2%, bet nemažiau 130 EUR, ir nedaugiau 1300 EUR

Paskola teikiama be užstato.

Skaičiuojant palūkanas, laikoma, kad metai turi 360 dienų, o mėnuo – 30 dienų.

Iki kada?

Kvietimas stabdomas pasibaigus paraiškų teikimo terminui arba paskirsčius priemonei skirtą sumą.

Paskolos teikiamos už laikotarpiu nuo 2020-03-16 iki 2020-07-31 patirtas Tinkamas išlaidas ir planuojamas patirti Tinkamas išlaidas.

Paskolų sutartis su paskolų gavėjais galima pasirašyti ir paskolas išmokėti iki 2020 m. liepos 31 d.

Pateikti paraišką

Kaip gauti lengvatinę paskolą?

Jei jūsų verslas atitinka programos kriterijus, pateikite paraišką Finbee Verslui platformoje. Detalią instrukciją kaip pateikti paraišką rasite šiame video.

1. Užsiregistruokite Finbee platformoje

 

Pateikite pagrindinę informaciją apie įmonę.

2. Pateikite paskolos paraišką

 

Užpildykite „Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams“ paraiškos formą. Rekomenduojame, kad tai atliktų jūsų įmonės buhalteris.  Dėmesio! Pagal programos sąlygas, paraiška gali būti vertinama, tik kai įmonė yra pateikusi finansines ataskaitas į Registrų centrą.

3. Jūsų paraišką įvertins Finbee ekspertai

 

Finbee Verslui specialistai Jūsų paraišką įvertins pagal programos kriterijus ir pateiks atsakymą. Įmonės finansavimo galimybes įvertinsime per 1 darbo dieną.

Pateikti paraišką

Dažniausiai užduodami klausimai apie lengvatinę valstybės paskolą

 

Atsakome į jūsų dažniausiai užduodamus klausimus, susijusius su lengvatine valstybės paskola nukentėjusiam nuo COVID-19 verslui.

Kokių įmonių programa nefinansuoja?

Nefinansuotini SVV subjektai:

– kurie 2019 m. gruodžio 31 d. buvo sunkumų patiriančios įmonės
– vykdantys grynai finansinę veiklą, kai šios veiklos vykdomos kaip finansinių investicijų veikla (išskyrus, atvejus, kai Paskolos gavėjai vysto finansines technologijas).
– tiesiogiai veikiantys ginklų ir šaudmenų, tabako ir tabako gaminių bei distiliuotų alkoholinių gėrimų gamybos, perdirbimo bei prekybos sektoriuose.
– užsiimantys azartinių lošimų organizavimu.

Kokių išlaidų programa nefinansuoja?

Finansavimas negali būti skirtas šioms išlaidoms:

– investicijoms į nefinansuotinas įmones.
– išsimokėti dividendus, mažinti kapitalą išmokant lėšas dalyviams, supirkti savas akcijas ar atlikti kitokius mokėjimus
– iš kapitalo įmonių dalyviams, taip pat negali būti skirtas grąžinti arba suteikti paskolas įmonės dalyviams.
– perfinansavimui, t. y. įmonės turimų įsipareigojimų finansų įstaigoms išankstiniam grąžinimui ar refinansavimui, taip pat įsipareigojimams kitiems asmenims pagal paskolos arba kreditavimo sutartis grąžinti anksčiau nei pagal nustatytą grafiką.
– gyvenamiesiems butams (apartamentams) įsigyti ir (ar) investicijoms į gyvenamųjų butų (apartamentų) būklės pagerinimą.

Koks paskolos terminas?

Paskolos teikiamos 24 mėnesių terminui.
Paskolos sutarties terminas gali būti Paskolos gavėjo prašymu per pirmus 12 Paskolos termino mėnesių Finbee Verslui sprendimu pratęstas, bet negali būti ilgesnis nei 36 mėnesiai, terminą skaičiuojant nuo Paskolos sutarties sudarymo dienos

Kokios šios paskolos palūkanos?

Valstybė šias paskolas teikia lengvatinėmis sąlygomis, minimaliomis, beveik nuliui artimomis palūkanomis, kurios priklauso nuo paskolos trukmės: paskoloms iki 12 mėn. jos sieks 0,1 proc., o nuo 13 iki 36 mėn. – 0,19 proc.

Ar reikalingas užstatas paskolai gauti?

Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams teikiamos be užstato.

Skaityti daugiau
Paskola įmonėms

Jei neatitinkate „Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams“ kriterijų

 

Kviečiame pasinaudoti valstybės parama – atnaujinta „Avietė – COVID“ programa:
– Galima sudaryti 2 paskolos sutartis per 6 mėn. laikotarpį ir pasiskolinti iki 50 000 EUR.
– Pretenduoti į paskolą gali ir tos įmonės, kurios dėl karantino patiria finansinių sunkumų.
Galimybė susigrąžinti apie pusę sumokėtų palūkanų.

 

Plačiau

Dėkojame mūsų klientams!

 

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie verslo veiklos tęstinumo šiuo sunkiai prognozuojamu laikotarpiu. Kviečiame susipažinti su mūsų klientų istorijomis.

verslo klientai

Tai, kas mums svarbiausia

Laimingi klientai

Mes tikime, jog skolindami atsakingai turėsime laimingus klientus – tiek besiskolinančius, tiek investuojančius.

Skaidrumas ir pasitikėjimas

Laimingi klientai mums leis būti 100% skaidriais. O skaidrumas padės stiprinti klientų pasitikėjimą mumis.

Komanda

Vadovaudamiesi šiomis vertybėmis pritrauksime geriausius kolegas ir talentus. Su geriausia komanda FinBee toliau augs ir stiprės.