Siekdami skatinti pandemijos paveikto smulkaus ir vidutinio verslo atsigavimą, sutelktinio finansavimo platforma „Finbee Verslui“ skiria 300 000 Eur beprocentėms mažos apimties verslo paskoloms. Iki 7000 Eur sieksiančių paskolų palūkanas ir administravimo mokestį sutelktinio finansavimo platforma kompensuos savo lėšomis. 

Tikime, kad ši krizė yra trumpalaikė. Norime paskatinti verslininkus nebijoti galvoti apie ateitį, tinkamai pasiruošti veiklos atnaujinimui, efektyvumo didinimui ar plėtrai, nes sunkmečiui pasibaigus greičiau atsigaus tie, kurie bus geriau pasiruošę.

Pateikti paraišką

Nemokama paskola nukentėjusiam nuo COVID-19 verslui:

0% palūkanų, 0,00 Eur mokesčių

„Finbee Verslui“ skiria 300 000 Eur beprocentėms mažos apimties verslo paskoloms.

Nemokamos paskolos suma:  5 000 – 7 000 EUR

Nemokamomis paskolomis pasinaudoti galės apie 50 mūsų šalyje veikiančių smulkaus ir vidutinio (SVV) dydžio įmonių, nukentėjusių nuo COVID-19.

Paskolos terminas: 6 mėn.

Nemokamas finansavimas teikiamas 6 mėnesių laikotarpiui be grąžinimo grafiko. Kitaip tariant, vėliausiai po pusmečio reikės grąžinti tokią sumą, kuri buvo suteikta. Pavyzdžiui, pasiskolinate 5 000 Eur. Po 6 mėn. grąžinate tiek pat – 5000 Eur. Jokių palūkanų ar mokesčių.

Pagalba skirta nukentėjusiam nuo COVID-19 verslui

Pretenduoti į „Finbee Verslo“ pagalbos nukentėjusiam nuo COVID-19 verslui paskolas gali įmonės, kurios nukentėjo nuo karantino ribojimų. Vertinant įmonės galimybes pasiskolinti, bus atsižvelgta į veiklos rezultatus iki lapkričio 7 d., t. y. šalyje paskelbto antro karantino.

Pagalbos fondas ribotas

Nemokamas finansavimas bus teikiamas tol, kol baigsis numatytos lėšos – 300 000 Eur arba kol šalyje galios karantinas.

Ką daryti norint gauti nemokamą paskolą savo verslui?

Paskolos suma
3500
0,6% mėn.
Palūkanos nuo
 • 1

  Užpildykite paraišką

  Paraišką užpildysite greitai ir paprastai. Užtruksite iki 5 min.

 • 2

  Pateikite dokumentus

  Pateikite dokumentus reikalingus jūsų veiklos vertinimui. Apie tai kokių dokumentų reikia, informuosime gavę jūsų paraišką.

 • 3

  Įvertinsime Jūsų finansavimo galimybes

  „Finbee Verslui“ specialistai įvertins jūsų finansavimo galimybes, susisieks su jumis ir informuos apie jūsų verslo galimybes.

Paraišką įvertiname per 1 darbo dieną, jei esame gavę visus reikalingus dokumentus, reikalingus įmonės kreditingumo vertinimui.

„Finbee Verslui” pagalbos fondo apimtis

Sutelktinio skolinimo platformos „Finbee Verslui” skiriamas 300 000 Eur pagalbos nukentėjusiam verslui fondas yra finansuojamas platformos lėšomis.

Šis fondas gali būti ir didesnis – „Finbee Verslui” kviečia prie jo prisidėti visus per sutelktinio finansavimo platformą investuojančius asmenis. Investuoti į verslo paskolas gali visi platformoje registruoti ar naujai prisiregistravę investuotojai.

Plačiau apie investavimo galimybes

Atsakome į Jūsų klausimus

Lietuvoje veikiantis smulkus ir vidutinis verslas. Tam, kad gautų paskolą įmonės turės atitikti įprastinius kredito rizikos vertinimo kriterijus, kuriuos vertiname pagal įmonės finansines ataskaitas, banko sąskaitų išrašus ir kredito istoriją. Įmonių kredito rizika bus vertinama pagal situaciją iki karantino paskelbimo, todėl nuo karantino ribojimų nukentėję verslai gali pasiimti nemokamą paskolą.

Įvertinę įmonės kredito riziką, suteiksime 5 000 – 7000 EUR paskolas visiškai nemokamai: 0% palūkanų ir 0,00 Eur mokesčių.

Finbee Verslui nemokama paskola galės pasinaudoti apie 50 Lietuvos verslų. Parama bus teikiama tol, kol bus išnaudotas finansavimui skirtas fondas: 300 000 Eur arba kol šalyje galios karantinas.

Pagalbą teiksime nuo karantino nukentėjusiems verslams. Įmonių kredito rizika bus vertinama pagal situaciją iki karantino paskelbimo, todėl nuo karantino ribojimų nukentėję verslai gali teikti paraiškas nemokamai paskolai gauti. Atrinkdami įmones, kurioms galėsime suteikti paskolas, atkreipsime dėmesį ir į finansavimo paskirtį. Mūsų prioritetas – ne tik padėti išgyventi šį laikotarpį, bet kartu ir skatinti investicijas į veiklos efektyvinimą, pavyzdžiui, elektroninės prekybos sprendimų įsigijimą, prekių pristatymo paslaugų plėtrą.

Jei Jūsų verslas nenukentėjo nuo COVID-19

Planuojate plėtrą? Trūksta apyvartinių lėšų? Vėluoja mokėjimai? Kviečiame įmones pasinaudoti valstybės finansavimo priemonėmis verslui ir užsitikrinti finansinį saugumą atsiradus neplanuotoms išlaidoms ar investuojant į plėtrą.

Susipažinkite su INVEGA „Avietė“ programos privalumais ir susigrąžinkite iki 95% sumokėtų palūkanų.

Plačiau