Sveiki atvykę į FinBee

SOLIDI GRĄŽA

Inovatyvus investavimas

„FinBee“ skolinimo ir skolinimosi procesas veikia išskirtinai tik internetinėje erdvėje. Tokiu būdu patiriame mažesnes veiklos sąnaudas nei tradiciniai bankai ar kitos vartojimo ar verslo kreditavimo bendrovės. Sutaupytos išlaidos pasiekia investuotojus kaip didesnė investicinė grąža, o paskolos gavėjus – kaip mažesnės paskolų palūkanos. Investuotojai, tinkamai ir sumaniai valdydami riziką, gali pasiekti iki 25 proc. metinių palūkanų grąžą.

Rizikos diversifikacija

Į kiekvieną paskolą galite investuoti mažomis dalimis. Tai reiškia, kad Jums nebūtina vienam finansuoti visą paskolą. Rekomenduojame į kiekvieną paskolą investuoti po nedidelę sumą. Tokiu būdu vienam paskolos gavėjui nevykdant savo finansinių įsipareigojimų, Jūs patirsite mažesnę žalą savo paskolų portfeliui. Siūlome pradėti skolinti nedideles sumas pinigų, kad suprastumėte ir įvertintumėte „FinBee“ veikimo principus ir investavimo riziką, ir tik po to pradėti skolinti reikšmingas sumas.

Finansinė grąža

„FinBee“ investuotojai patys pasirenka kokią paskolą ir kokią jos dalį finansuoti. Paskolų grąžinimas vyksta mėnesiniais mokėjimais, todėl uždirbtos palūkanos investuotojus pasiekia kaskart paskolos gavėjui sumokėjus mėnesinę įmoką. Investuotojai gali patys nuspręsti ar uždirbtas palūkanas nori išsiimti, ar reinvestuoti, siekiant dar didesnės grąžos.

Galimybė parduoti paskolų portfelį

„FinBee“ platformoje veikia antrinė paskolų rinka, kuri padeda parduoti savo paskolų portfelį kitiems investuotojams. Tai įprasta praktika pasaulyje, kuria investuotojai noriai naudojasi.

Paskolų pirkimo/pardavimo atveju „FinBee“ taiko 1% mokestį.

Daugiau apie mokesčius investuotojams skaitykite čia.