Sveiki atvykę į FinBee

SOLIDI GRĄŽA

Inovatyvus investavimas

FinBee skolinimo ir skolinimosi procesas veikia išskirtinai tik internetinėje erdvėje. Tokiu būdu patiriame mažesnes veiklos sąnaudas nei tradiciniai bankai. Sutaupytos išlaidos pasiekia investuotojus, kaip didesnė investicinė grąža, o paskolos gavėjus – kaip mažesnės paskolų palūkanos. Investuotojai, tinkamai valdydami riziką, gali pasiekti iki 25 proc. metinių palūkanų grąžą.

Rizikos diversifikacija

Į kiekvieną paskolą galite investuoti mažomis dalimis. Tai reiškia, kad Jums nebūtina vienam finansuoti visą paskolą. Rekomenduojame į kiekvieną paskolą investuoti po nedidelę sumą. Tokiu būdu vienam paskolos gavėjui nevykdant savo finansinių įsipareigojimų, Jūs patirsite mažesnę žalą savo paskolų portfeliui. Siūlome pradėti skolinti nedideles sumas pinigų, kad suprastumėte ir įvertintumėte FinBee veikimo principus ir investavimo riziką, ir tik po to pradėti skolinti reikšmingas sumas.

Finansinė grąža

FinBee investuotojai patys pasirenka kokią paskolą ir kokią jos dalį finansuoti. Paskolų grąžinimas vyksta mėnesiniais mokėjimais, todėl uždirbtos palūkanos investuotojus pasiekia kaskart paskolos gavėjui sumokėjus mėnesinę įmoką. Investuotojai gali patys nuspręsti ar uždirbtas palūkanas nori išsiimti, ar reinvestuoti, siekiant dar didesnės grąžos. Pasaulinė praktika rodo, kad investuotojai gali tikėtis net iki 25 % metinių palūkanų, investuojant per P2P platformas.

Galimybė parduoti paskolų portfelį

FinBee platformoje veikia antrinė paskolų rinka, kuri padeda parduoti savo paskolų portfelį kitiems investuotojams. Tai įprasta praktika pasaulyje, kuria investuotojai noriai naudojasi.

Svarbu: negalėsite parduoti tik tų paskolų, kurių grąžinimo terminas vėluoja daugiau kaip 60 dienų ir skolininkui yra pradėtas išieškojimo procesas.

Paskolų pirkimo/pardavimo atveju FinBee taiko 1% mokestį.

Daugiau apie mokesčius investuotojams skaitykite čia.

Išbandyk FinBee

> pasiskolinkarba> investuok
Pranešti apie klaidą