Sveiki atvykę į FinBee

KOMPENSACINIS FONDAS

Nuo 2017 metų birželio 1 dienos fondas nebus papildomas įmonės lėšomis.
Kompensacinis fondas nustos galioti kai fonde esančios lėšos išseks.

Esame pirmieji visame regione, kurie įsteigė tokio tipo fondą. Tai savanoriškas mūsų įmonės žingsnis, kuriuo siekiame parodyti, kad dedame visas pastangas atrinkdami geriausias paskolų paraiškas. Jei klientas vėluos grąžinti įmoką, mes įmonės lėšomis dengsime vėluojančias įmokas tol, kol Kompensaciniame fonde bus lėšų.

Kompensacinis fondas yra formuojamas atidedant dalį UAB “Finansų bitė” uždirbamų pajamų į atskirą sąskaitą. Pagalvojome, kodėl turime mokėti rinkodaros priemonėms – žurnalams, laikraščiams, įvairiems tinklaraščiams – už tai, kad padėtų mums pritraukti investuotojus? Gal geriau šias lėšas skirti patiems investuotojams ir taip padidinti jų investicijų grąžą?

Pateikiame pavyzdį, kaip veiks Kompensacinis fondas:

  • Tarkime, klientas 30 dienų pavėlavo, tačiau netrukus sumokėjo – tokiu atveju Kompensacinis fondas jokio vaidmens neatlieka.
  • Tarkime, klientas vėluoja 60 dienų. Tuomet Kompensacinis fondas uždengia kliento vėluojančią įmoką.
  • Tarkime, kad su klientu nutraukiama sutartis (skola išieškoma teisminio proceso keliu). Tuomet Kompensacinis fondas dengia visas likusias paskolos įmokas pagal grafiką, jeigu fonde tam pakanka lėšų. Įmokos iš kompensacinio fondo yra dengiamos su 2 mėnesių atsilikimu.
  • Jei klientas sumoka vėluojančias įmokas, Kompensacinio fondo lėšos, panaudotos įmokų dengimui praeityje, grįžta atgal į fondą.

Atkreipiame dėmesį, jog net jei ir dedame visas pastangas atrinkti geriausius paskolų gavėjus, Kompensacinis fondas negarantuoja jog ateityje nepatirsite finansinių nuostolių investuodami FinBee. Visą riziką susijusią su investavimu per tarpusavio skolinimo platformą FinBee prisiima investuotojas.

> Kompensacinio fondo taisyklės

Išbandyk FinBee

> pasiskolinkarba> investuok
Pranešti apie klaidą